Wpis z mikrobloga

@Atexor: Wiesz ludzie tez maja zycie, po za graniem ;p, np dzis jest niedziela, a wczoraj byla sobota, to moze nie wiem ... ma wolne od siedzenia i patrzenia w wykres? :)

Zakladam ze zapodal sobie przelew i poszedl spac, czy robic cos innego, dla niego (o ile to jego portfel) - takie 45k btc to moze nie sa kieszonkowe, ale nie jest to caly material jaki mial.

Strzelam ze to
  • Odpowiedz
@skiter: Ja chyba wolę nie wiedzieć ile on bitków ma.

Mam nadzieję, że jest jak mówisz, zwłaszcza, że teraz 11 listopada było jebutne święto w Chinach połączone z weekendem. Mam nadzieję, że coś zdziała jeszcze, bo fajnie się kupuje i sprzedaje. Idealna proporcja na shortolongowanie :)
  • Odpowiedz
@Atexor: Wbrew obiegowej opini, taki 'grubas' na gieldzie latwo nie ma, wyobraz zobie ze chcesz nagle sprzedac 1mln btc, jak wlozysz to na gielde, to masz krasz murowany.

Cena bedzie szalec, panienki sie rozbierac, auta jechac na wstecznym, istny szal!
A ty zamiast sprzedac jak czlowiek po cenie usrednionej 5k ... jzu przy 950k (bo 50k sprzedales), zaczyna leciec na ryj ... bo nie ma 'sprzedajacych' (no po za toba), a
  • Odpowiedz
@skiter: wiem, wiem. Dlatego jeszcze zanim btc miał znośny volume i cenę wyobrażałem sobie, że wbija taki Gates i połyka większość rynku btc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trzeba stopniowo, aby nie przerazić ludzi. Ale taką kwotą łatwo wywołać pompę.
  • Odpowiedz