Wpis z mikrobloga

@hehenuanek: Smutne, że w tak wspaniały dzień zamiast świętować i być dumnym z bycia Polakiem - to lewaki dzielą Polaków robiąc różnego rodzaju prowokacje i nabijają się z zaściankowości Polski. Natomiast prawaki mają tego dnia okazję by pod przykrywką "patriotyzmu" okazać niechęć do wszystkich wrogów ojczyzny..
Cierpią na tym normalni ludzie, którzy chcą oddać po prostu hołd swojemu krajowi i przodkom.
@maxwol: No tak, bo potępienie hajlowania i zapraszania M. Mazurka (Słowak-faszysta fapiący do ks. Tiso - przypomnę, że za ks. Tiso Słowacja wzięła czynny udział w ataku na Polskę) to dzielenie Polaków.

Sorry, ale neofaszysta Polakiem nie jest, dla mnie te wszystkie ONR, NOP, MW to nie są organizacje polskie, a ich członkowie to definitywnie nie Polacy. No, już #!$%@? coś o wolności słowa, tolerancji do hajlującego zwierzyńca czy nie byciu
@hehenuanek: Ale oni nie potępiają właśnie tylko tych ogranizacji. Oni traktują cały marsz jako rasistowski przemarsz. Wystarczy wejść na główną wykopu i zobaczyć jak media przedstawiają ten marsz. Traktują to jakby byli w tym marszu sami debile z onr i innych organizacji - a zapominają dlaczego większość bierze w nich udział.
Oni traktują cały marsz jako rasistowski przemarsz.


@maxwol: To pewnie przez te transparenty o białej Europie i otwarty rasizm MW, ONR, NOP czyli organizatorów.

Traktują to jakby byli w tym marszu sami debile z onr i innych organizacji - a zapominają dlaczego większość bierze w nich udział.


@maxwol: Guzik mnie obchodzi czemu większość tam idzie - ONR, NOP i MW to nie są grupy, z którymi się chodzi. Osoba rozumna
Trzeba miec zdrowo #!$%@? we łbie aby hajlowac w kraju zniszczonym przez nazistow


@Lord6Infamous:
Ba, nawet w mieście, które zostało przez nich dosłownie zrównane z powierzchnią ziemi. Z przedwojennej Warszawy nie zostało praktycznie nic poza gruzami xD. Pozwolę sobie zacytować Wikipedię:

W ujęciu bardziej szczegółowym stan zniszczeń przedstawiał się następująco: mosty – 100%; kubatura budynków przemysłowych – 90%; budynki zabytkowe (w tym kościoły) – 90%; kubatura obiektów kultury – 95%; kubatura
@Lord6Infamous: mój ojciec dziś chodził cały dzień dumny bo w TVP "mówio" że wściekłych lewaków dupa boli bo patrioty chodziły i świętowali wolność. Pytam się go czy ty człowieku dobrze się czujesz, że ciebie cieszy to, że na takim marszu latają nacjonaliści mówiący tak samo jak kiedyś Hitler, ludzie którzy otwarcie wykonują Gest Heil Hitler. To ten to mnie z jakoś nieskrywaną radością, że nikt mi nie kazał patrzeć, że mogę
@krzychol66: zmienił zmienił, kilka lat temu krytykował zapędy Rydzyka za jego wyciąganie kasy, ba jak tylko usłyszał o jakimś księdzu pedofilu to ciężko było zacytować jego słowa bo były głównie niecenzuralne. Ba, on był pierwszą osobą, która mówiła mi o proboszczu z Ostrołęki, który molestował dzieciaki. Było to w latach tej komuny, księżulek za to co zrobił wypłacił rodzinom tych dwóch chłopaków kupę kasy, jedna z rodzin dostała nawet malucha za