Wpis z mikrobloga

@mich_uj słyszałem o nich, ale jakoś nie mogłem się zabrać za kolejną serię, miałem przestój ( ͡° ͜ʖ ͡°) takie sci-fi, czytałem już jakiś czas temu i naprawdę wywarł na mnie ogromne wrażenie, tak pod względem fabuły jak i ilustracji. Właśnie ściągam drugi raz, polecam ( ͡ ͜ʖ ͡)
@mich_uj mnie to czasami aż przytłacza, chciałem zacząć czytać Spidermana od początku, ale zatrzymałem się chyba po 150 zeszytach. Jest tyle pobocznych komiksów, crossoverów etc że nie sposób ogarnąć, dlatego bardziej szukałem krótkich serii. Jako źródło polecam stronę getcomics.info ogromna baza cyfrowych wersji i świetnej jakości, jak czegoś nie ma to można napisać request do gościa i jeśli jest gdzieś dostępne to wrzuca.
@krolik1337: @krolik1337 Typowy Marvel. Po obejrzeniu "Spiderman: Homecoming" też się na czytanie niesamowicie napaliłem. Jak jednak zacząłem szukać, od czego by tu zacząć, to nie ogarnąłem. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zdecydowałem się za to na Deadpoola w serii Classic od Egmontu i na zesztyty od tego samego wydawnictwa i polecam gorąco.
@mich_uj ja tak miałem po amazing spider man, ściągnąłem paczkę 65 GB starego marvela XD była strona na której podano chronologicznie części, tym się wspomagałem. Deadpoola uwielbiam, też czytałem od początku aż do serii sprzed jakichś 7-8 lat chyba, może później. Ale Te wszystkich crossoverów nie znam, plus wszystko stety niestety po angielsku, bo na kupno mnie raczej nie stać, a w wersji elektronicznej wątpię czy jest.
@krolik1337: No komiksy u nas to droga sprawa. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Deadpool jest genialną postacią. Najpierw widziałem film, nie urzekł mnie bardzo, ale przyciągnął mnie ten brak patosu i specyficzny humor. Dopiero w komiksach można się dowiedzieć, że Wade, moim zdaniem, to tak naprawdę najsmutniejszy bohater Marvela. (,) To jednak mu nadaje prawdziwą głębię i charakter.
@mich_uj niestety, np ciekawości sprawdziłem to fear agent jest w dwóch tomach, na allegro jeden za 350 zł, dramat, niestety nie jest to u nas powszechna rozrywka, mało tłumaczeń, drogie ceny, jeśli już to jakiś zbiorczy tom, który z jednej strony prezentuje się lepiej, ale z drugiej kosztuje krocie. Tak jest, specyficzny humor, sarkazm, a to wszystko ukrywa nieco innego człowieka. Usłyszałem o nim gdzieś na necie i się wciągnąłem I czytałem
@krolik1337: 350 () To jest wariactwo. Dobrze, że Kaznodzieję teraz wznowili, bo wcześniej ceny za tom też takie ceny osiągały. Film właśnie jest super do tego, żeby się pośmiać, ale dopiero komiksy pokazują, że Deadpool to ktoś więcej niż śmieszek. Wrażliwy, szukający akceptacji, nienawidzący swojej przeszłości, wykorzystywany, niepoważany... Wszystko to skryte pod kretyńskimi (ale cudownymi) żartami. Nie ukrywam, że mam do takich... Wyklętych postaci słabość.
@mich_uj na Amazonie 40 dolanów, przebitke maja po #!$%@? XD kurde, nie ogarnąłem polskiego tytułu, mówisz o serii preacher, to przeczytałem jak usłyszałem o serialu na podstawie komiksu, jakiś tydzień temu wróciłem dokończyć dodatek "Saint of killers" :D racja, ja historie już znałem to trochę inaczej patrzyłem na niego na filmie. A jeśli taki klimat lubisz to tym bardziej fear agent Ci się spodoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@krolik1337 Ja najpierw czytałem Preachera, usłyszałem o serialu, podjarałem się... I zobaczyłem, że aktorzy wyglądają jak słabi cosplayerzy. () Śniada Tulip, patrzący znad okularów Cass, gdzie w komiksie do ostatniego tomu jego oczy pozostają zagadkowe, a Jess... Ech szkoda strzępić ryja. Dobra dopisuję Fear Agenta do mojego terminarza i dam znać, gdy przeczytam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)