Wpis z mikrobloga

@przewaga: Pochwal się też ( ͡° ͜ʖ ͡°) fajne są, ale to fakt, że trochę wywindował sobie już ceny. No i popyt na japońskie wiosła dotyczył tych z lat 90, a u niego teraz częściej można spotkać takie jak moje. Chyba, że jakieś Fernandesy lub Greco, to można zaoszczędzić.
@subterranean4: Ładna gitarka. W podobnym wykończeniu kolega kupił Strata MIM, trafił mu się udany egzemplarz, który bardzo ładnie brzmi.
Sam choruję ostatnio na nową gitarę. Strat lub Tele. Obiecuję sobie w nowym roku, że dołączy do mojej kolekcji. Oby tylko żona mnie z domu nie wyrzuciła.
Jak ten DOD ? Sam 3 tyg. temu sprzedałem TC Flashbacka z Twojego zdjęcia na rzecz Wampler Ethereal'a.
@ckbucu: Dostałem go 2 godziny temu więc za dużo nie powiem, bo testowałem tylko z interfejsem. Dopiero wieczorem wybiorę się na salkę i podłączę się do pieca. Generalnie to mój pierwszy analogowy delay i mimo że się spodziewałem, to jest małe zdziwko że nie da się za bardzo długich swelli zrobić. No i muszę opanować oscylację, bo bardzo łatwo wchodzi. Ale cuda można zrobić z wbudowaną pętlą efektów. Podłączyłem Whammy na
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ckbucu: Jak Ci się podoba Ethereal? Sam zastanawiam się czy sprzedać swojego Flashbacka i kupić Wampler Ethereal albo Keeley Caverns 2, czy dokupić Hall of Fame.