Wpis z mikrobloga

naprawdę 15m? wow.. i 10000 za metr dać. A ktoś to kupi, chociaz pewnie na wynajem.


@kemping: wynajmowałem coś takiego kiedyś jako singiel. Miało służyć wyłącznie do pracy, a ruch miał być na rowerze, basenie itp. Tak sobie wmawiałem przed wynajęciem. Nigdy, ale to nigdy #!$%@? więcej.
@rissah normalne jest żeby pokój wynajmować, one maja po 8-10-12 metrów, ale to jest takie na czas studiów, ale żeby w takie mieszkanie wladować kase szczególnie dla własnego użytku to jest niepojęte dla mnie
@kemping: tak - jak w czasach studenckich wynajmiesz pokój w - powiedzmy - trzypokojowym mieszkaniu, to chociaż z pokoju do toalety się przejdziesz, do kuchni, itp. Oszaleć można nawet tylko w tym nocując. Ja bym nie ryzykował 150k w takie coś nawet na wynajem krótkoterminowy. Są lepsze opcje, a nie warto ryzykować np. zmiany przepisów za jakiś czas, że wynajem krótkoterminowy to usługi hotelarskie bla bla i nagle musisz doinwestować, zdobyć
Mieszkałem przez rok w mieszkaniu niewiele większym, a dużo starszym, więc zupełnie nie optymalizowanym. To jest mieszkanie na rok-dwa, lub na wynajem na dni. Dla ludzi, którzy i tak w domu nie siedzą, bo sześć dni pracują, a siódmego idą w ciąg na miasto. A jak mieszkasz sam to nie potrzebujesz miejsca na 12 kurtek, 10 par butów, dziesięciu garnków, 12 noży i wyciskaczki do ananasów. Masz mało rzeczy, jesz często na