Wpis z mikrobloga

mam problem z opłaceniem na gearbeście zakupu w kwocie 859,99$. Przelalem pinionszki na revoluta, przewalutowałem (w weekend - podobno trochę przegrałem) i chce płacić swoją kartą wirtualną (fizyczna jeszcze nie doszła) przy pomocy paypala.

Historia wyglądała tak, że pierwszy zakup prawie przeszedł, ale został zablokowany mój revolut bo stwierdzili, że moja transakcja jest podejrzana. Później przy pomoca wsparcia revoluta odblokowałem konto i teraz podjąłem 40-tą próbę zapłacenia. Skutek ciągle ten sam jak na screenach: Twój bank zażądał dodatkowej weryfikacji.

Ktoś pomoże?
#gearbest #revolut #paypal
t3rmos - mam problem z opłaceniem na gearbeście zakupu w kwocie 859,99$. Przelalem pi...

źródło: comment_6vNJc7n8dlPE9E3hAZNzYc29lwPdnct2.jpg

Pobierz
  • 18
@t3rmos na moje oko limity. Zapytaj support na czacie, czy to czasem nie to. Revolut dla początkujących ma dużo niższe limity dzienne/miesięczne - to chyba da się w swoim profilu zobaczyć
Masz możliwość zrobienia drugiej karty wirtualnej?


@cyanoone: @t3rmos: dobra myśl. i wcale nie potrzebujesz drugiej, po prostu usun obecna karte wirtualna i dodaj nowa.
nie ruszaj karty fizycznej przypadkiem ;)
@blantek: może w przypadku jeżeli zamowilem karte fizyczna to juz nie? revolut zbyt dużo przycisków nie ma, nie miałem opcji dodania bezpłatnie nowej karty wirtualnej.
konsultant (już ich nie liczę) napisał mi teraz tak: "as i can see the merchant required 3ds verification which is not currently supported by us" i zarekomendował spróbować jutro. Wczoraj też mi ktoś tam proponował, żebym jutro (czyli dzisiaj) spróbował.
są pewne poszlaki, natomiast nie wiem dokąd one prowadzą. udało mi się dzisiaj na gearbescie przez paypal zrobić zakupy za 33 dolary. i poszło wszystko gładko. a większa kwota nie. może problem w tym że mam 865 dolarów a chce zrobić zakupy za 860? zaraz to sprawdze