Wpis z mikrobloga

  • 1108
Cóż za piękny dzień xD powiedzenie 'karma wraca', które tak uwielbiam na prawdę działa xD

Właśnie jestem po krótkiej i treściwej rozmowie z moja byłą, która 'w przypływie emocji' dała dupy chłopakowi swojej przyjaciółki XD moja ukochana była głupią #!$%@? właśnie zadzwoniła z płaczem czy mogę ją odebrać z dworca bo wraca z Berlina gdzie mieszkała ze swoim chłopakiem ukochanym, z którym wyjechała po kilku dniach. Mówi: Anon zostalbys u mnie na noc lub dwie, byśmy porozmawiali.

Taki #!$%@? szlampe, popuscilas z procy i mówiłem Ci, że karma wróci XD typ ja zdradził z koleżanką z pracy. Jaka ja mam satysfakcję teraz xD pijcie ze mną kompot Mirki za karmę, która istnieję. Oczywiście po rozmowie powiedziałem jaki ja teraz jestem szczęśliwy i jak mi się dobrze układa!

Pamiętajcie Mirki i Mirabelki, jak macie zamiar popuścić benis lub wadzajna będąc w związku to lepiej #!$%@? z mostu na głupi ryj!

#takaprawda #zdrada #zwiazki #heheszki ##!$%@? #niewiernesuki #niewiernepsy #podludziebezhonoru #karma

Edit. Szanujcie się ludzie xD
  • 59