Wpis z mikrobloga

@lakukaracza_: ależ oczywiście, jestem przeciwko molestowaniu kobiet. Jednocześnie wyśmiewam zapędy gwiazdek hollywood które godziły się na niego przez lata bo było im wygodnie, jednocześnie przez łóżko robiąc karierę, gdy cały światek z tego żartował ( patrz wystąpienie Setha MacFarlana na gali Oskarów ) oburzał się jak ktoś o tym powiedział, lub nawet za to karał ( a tutaj mamy przypadki jedynie pana W. Niestety godzenie się na sex za pracę czy
@lakukaracza_ molestowanie złe, lincze - dobre. Już wiem, czemu kolega tak przeciwko broni palnej - bo z tą tendencją do wyskakiwania z łapami, mógłby kulkę wyłapać. Myślałem, że wykopowe lewaki mają bardziej spójny światopogląd, a tu się okazuje, że państwo dobre i mądre, zdaj się na jego łaskę, no chyba, że ktoś molestuje żonę lewaka w pracy, wtedy nagle się okazuje, że przemoc jednak jest rozwiązaniem problemu, a obywatel musi wziąć sprawy
@Aeny: Też mam bekę z tego, że teraz co tydzień to nagle niespodziewanie po 30 latach sobie typiarki przypominają, że je ktoś molestował xDD lecą na hajs i tyle, zwykła ściema w 90% przypadków