Wpis z mikrobloga

Czolem, Mirki, wytłumaczcie mi proszę, jak to jest z #logikarozowychpaskow bo ja juz nic nie rozumie.
Miałem ostatnio taką sytuację: byłem ze znajomymi w barze, ogólnie od jakiegoś czasu jestem dosyć mocno zdesperowany, żeby wreszcie poznać kogoś, kto nie zleje mnie jak tylko zacznie mi bardziej zależeć. Ale nie widać tego po mnie. Nie oszukujmy się, modelem nie jestem XD ale nie jestem też jakiś brzydki w #!$%@?, gruby czy trędowaty. Normalny chłopak, miły, kulturalny, ładnie, schludnie ubrany. Ale chyba i przez to dla płci przeciwnej kompletnie niewidzialny.
Tak czy inaczej, tego wieczoru, po kilku głębszych poróżniłem się z jednym gościem. Poszarpaliśmy się i dostał ode mnie pare razy. Ogólnie zamieszanko, rozdzielili nas, wszyscy wyszli na dwór.
I nagle przy mnie 3 różowe, ktore wcześniej miały mnie głęboko w żopu, teraz nagle bardzo chętne do rozmowy ze mną i wspólnego napicia sie. I to o dziwo nie żadne Karyny czy inne Dżesiki, tylko normalne, miłe, ładne dziewczyny. W tym jedna, która podobała mi sie od początku. Dostałem od niej nawet numer ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Teraz pytanie:
czy będąc normalnym ułożonym gościem da sie poznac albo czy w ogóle istnieją jeszcze normalne miłe dziewczyny bez #!$%@? umysłowego jak łobuz kocha najbardziej czy dopiero #!$%@? za 5 lat zostana mi resztki ze stołu typu samotna matka z dzieckiem szuka miłego i opiekuńczego mężczyzny, stabilnego finansowo??
Prosze o opinie i porady.
No #!$%@?

#pytanie #zwiazki ##!$%@? #twfnogf
  • 7
@theworldneedswannabes: jeśli do tej pory nie ogarnąłeś jak bzykać bez wysiłku to pozostają Ci resztki..
im człowiek starszy tym zdobywanie znajomych trudniejsze, więc dołączenie do grupki normalnych ludzi, zwłaszcza dziewczyn jest trudne.. przeważnie przez takie grupki poznaje się przyszłe żony itd. ale ponieważ ten statek dla Ciebie odpłynął musisz działać niekonwencjonalnie.. czyli zagadywać do na pierwszy rzut oka normalnych lasek i babrać się w tym aż trafisz na coś ciekawego... przeprawa
PeterFile - @theworldneedswannabes: jeśli do tej pory nie ogarnąłeś jak bzykać bez wy...

źródło: comment_8zxuzL1LHX2gP44AZanuYX4L94PNPY8g.jpg

Pobierz
od jakiegoś czasu jestem dosyć mocno zdesperowany, żeby wreszcie poznać kogoś, kto nie zleje mnie jak tylko zacznie mi bardziej zależeć


po co?

Normalny chłopak, miły, kulturalny, ładnie, schludnie ubrany. Ale chyba i przez to dla płci przeciwnej kompletnie niewidzialny.


czyli u księżniczek 25-30 czekających na swojego księcia nie masz szans... prędzej u lasek z drugiego obiegu po rozwodzie z przystojnym kretynem

Tak czy inaczej, tego wieczoru, po kilku głębszych poróżniłem się
@PeterFile no wlasnie rzecz w tym, ze mam znajomych, ale wszystkie dziewczyny, ktore poznaje sa albo zajete albo #!$%@?. mimo, ze jestem jeszcze mlody

resztki po chadach
XDD
@Arachnofob no o dziwo nie karyny, to mnie wlasnie zdziwilo, ze nawet z pozoru normalnym dziewczynom imponuje tylko cos takiego. jestem ledwo po 20, jedynie obawiam sie ze za dobre kilka lat zostana mi wlasnie tylko takie