Wpis z mikrobloga

Mało że daje ogłoszenie w tytule którego znajduje się wulgarne słowo to jeszcze nie potrafi go poprawnie napisać,co za kretyn,na co on liczy?że ktoś przyjedzie do niego na tą #!$%@?òwe i kupi od niego tego peugeota?no debil!debil do kwadratu,nie chciał bym z nim nawet ubić muchy w kiblu nie wspominając o ubijanu interesów,dziękuję i #dziendobry na początek #januszebiznesu #januszeolx #samochody #motoryzacja #peugeot #patologiazewsi #bekazpodludzi
Pobierz
źródło: comment_ekJPkO8mRqI05k4giDiXhHIriatIxRh3.jpg
  • 16
Kiedyś oglądałem Galanta 2,5 V6 od jednego Sebixa (przez telefon nie wydawał się być Sebą) i na jeździe próbnej najpierw on wsiadł za kierownicę i na zimnym silniku pałował go do czerwonego pola i pytał mnie "#!$%@?, nie?". Ja oczywiście podziekowałem za mega ofertę (xDDDDD), ale jestem pewny, że trafił w końcu na podobnego sobie typa, któremu to zaimponowało ( ͡° ʖ̯ ͡°) Grunt to umieć trafić do
Kiedyś oglądałem Galanta 2,5 V6 od jednego Sebixa (przez telefon nie wydawał się być Sebą) i na jeździe próbnej najpierw on wsiadł za kierownicę i na zimnym silniku pałował go do czerwonego pola i pytał mnie "#!$%@?, nie?".


@aksal89: Mistrz ( ͡° ͜ʖ ͡°)-