Wpis z mikrobloga

@michal-pokichal: @Jervwis:
My Career.
Pograłbym w parku albo w pro arenie w końcu z kimś kogos lepiej znam, a nie tylko z anonami :) Oczywiście nie teraz ( w pracy jestem) , tylko jakoś wieczorkiem.
Fajnie by było stworzyć ze dwa teamy wykopowe, które mogłyby rywalizować ze sobą, coś na kształt tego, co już jest na wykopie bodajże z CS Go. Gra z kompem w pro-arenie ( kiedy skład się
@oldschool493: Też jestem na SF (playmaking shot creator, parametry budowy ciała zbliżone do Duranta ;) ) Jeszcze jeden mały update i wskakuje na 76 ORV. Login: Pbanan.
Kiedy mniej więcej grywasz i czy cie można spotkać w skate parku?

Tylko nie przestarsz się moich statystyk z gry w skate parku (0-14) :P , zazwyczaj albo byłem za słaby w OVR dla przeciwnika (miałem <70, a oni 80/90+), albo grałem z jakimiś
@le_banana: jak cos to ja tez jestem chetny porzucac w parku czy na proamie, posiadam 89 PF Pure Stretch, nick mam taki sam jak tutaj, wiec smialo mozesz mnie dodac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do bugow z proam lub parkiem, przy uzywaniu tego 2kzone gdzie jest trivia itp. buguje sie gra i przy pierwszym wejsciu na boisko dostajesz magicznego kicka albo gra postanawia sie wylaczyc
@vupacro: Od dawna grasz? Jak udało ci sie tak szybko zbudowac ovr ? Gram od 2 tygodni ( tak naprawde od 3 ale przestalem tworzyc jednego zawodnika na poziomie 70, bo mi sie nie podobaly jego parametry) i rowniez od 2 tyg. używam MyNba2k18 na dwóch komórkach :) No i nie korzystalem z glitchy.
@le_banana: Kupilem preorder z Irvingiem ( ͡° ͜ʖ ͡°), no i uzywalem glitchy MyLeague jak jeszcze dzialaly, nazbieralem VC aby wbic 85 ovr, reszte VC pozniej sam wbijalem.
Co do wbijania ovr to przegralem sezon prawie do przerwy all-stars na 12 minutach kwarty, pozniej skip do playoffow. Najszybciej sie wlasnie na karierze wbija albo na proamie, nawet grajac z samymi botami. Oprocz tego jak masz 4 kontrakty
@vupacro: Ok, thx za info :)
O kontraktach wiem, co do ProAma, to zazwyczaj jak wchodziłem na salę, było parę osób, 5 minut i zostawałem sam. 10 min czekania i nic się nie działo. A jak skład się uzbierał i gra się zaczynała, to aplikacja sie crashowała. Tak naprawdę udało mi się rozegrać z 2-3 mecze w ProAm, a jak chciałem grać ich więcej, to wydarzały się właśnie te sytuacje jak