Wpis z mikrobloga

Dwaj bracia Ömer i Yusuf D. z niemieckiego miasta Herne zostali zabici podczas bombowego nalotu przy granicy iracko-syryjskiej.Obaj bracia zrobili dosyć szybka karierę w szeregach IS w Syrii. Co ciekawe jeden z braci w 2014 roku wrócił do Niemiec by wykurowac ranny postrzalowe.Podczaspobytu w Niemczech nie ukrywał się z tym że walczy dla IS, znajomym opowiadał jak obcinal głowy syryjskim żołnierzom.
Niemiecki wywiad miał podejrzenia że obaj bracia planowali zamach w Niemczech za pomocą zdalnie sterowanego auta wypełnionego ladunkami wybuchowymi.

#ciekawostkizniemiec mój tag o Niemczech

https://www.ksta.de/nrw/terrorismus-zwei-brueder-aus-herne-kaempften-fuer-is-miliz-und-wurden-in-syrien-getoetet-28852706

#syria #zamach #terroryzm
  • 12
Niemiecki wywiad miał podejrzenia że obaj bracia planowali zamach w Niemczech za pomocą zdalnie sterowanego auta wypełnionego ladunkami wybuchowymi.


@spokojnie_to_ja: patrzcie ich, naoglądali się Kilera i podłapali pomysł ( ͡° ͜ʖ ͡°) mieli rozmach, #!$%@?
mało wiesz


@steve__mcqueen: No akurat wiem dosyć sporo. Pierwszą rzeczą którzy bojownicy ISIS słyszą na szkoleniu w Syrii jest to że większość ginie w ciągu pierwszego roku


Zdecydowania większość bojowników ginie w sposoby jakie opisałem. Zastrzelenie przez Wojsko/HTS/Kurdów/Policje, rozerwanie w wyniku nalotu lub wysadzenia się, albo poprzez egzekucje.
@steve__mcqueen: To podziel się relacjami i twoimi badaniami z mirkami z tagu #syria Wszyscy posłuchają twoich mądrości na temat działalności mudżahedinów i odsetku ofiar wśród nich szczególnie w tych czasach, kiedy każde ich miasto jest gruzowanie (a zostały już tylko dwa).

A jak masz zamiar bełkotać coś w stylu HURR DURR DOUCZ SIĘ HURR DURR DOCZYTAJ (bez podawani źródeł) to możesz śmiało już zamilknąć.

A jeśli masz wartościową wiedzę popartą źródłami