Wpis z mikrobloga

Proszę państwa odszedł dziś jeden z tych idolów wykopowej sekcji gimnazjalnej o którym jutro zapomną albo sobie przypomną gdy będą próbowali zrobić delikatne szramy na żyłach żyletką w kiblu szkolnym przed pszyrką bo kartkówka.

O jak szkoda pana lil srep, kiep, kieł czy jak on tam miał
NIE WIERZĘ JAK DO TEGO MOGŁO DOJŚĆ TAKI WSPANIAŁY #!$%@? XD ARTYSTA ALE JAK TO TAKI ARTYSTA NO NIE WIEM
O JAK GO SZANUJE WIELKI CZŁOWIEK

WIELKI 21 letni "artysta" który obok prawdziwych artystów to nawet nie stał bo leżał zaćpany jak bydło na łące. Nagrał kilka smutnych P I O S E N E K którymi jarają się zbuntowane prawiczki i te gówniary, wiecie jakie te z kolorowymi włosami, vansami na nogach, telefonem z pękniętą szybką i ciągłym #!$%@? na wszystko bo tak mi źle i jego muzyka do mnie trafia ehhhhhhh #!$%@?łabym się w kiblu ale nie mogę bo test z przyrki dziś i polaka xD

Muzyka. A no muzyka. To co tworzył nasz szanowny Suicide Boy nazywane było muzyką

"Pamiętam, jak wspinałaś się na mnie
Dlaczego zachowujesz się tak, jakbyś o mnie, #!$%@?, zapomniała?
Moim marzeniem było mieszkanie w Hollywood
Powiedz mojej mamie, że przeprowadzam się do Hollywood"

Ogólnie piosenki o zabijaniu samego siebie ale przecież nie może tylko o tym to dorabiał jakieś filozofie i mądre poetyckie zdania które wziął z książki dla pseudogłębokich młodych "twórców"

Ale najbardziej mnie zniszczył wpis pewnej użytkowniczki, ale tak że aż prychłem porządnie jak nigdy.

https://www.wykop.pl/wpis/28039847/#!$%@?-no-nie-wierze-ja-#!$%@?-pokaz-spoiler-gown/

( ͡° ͜ʖ ͡°)

jeśli to prawda to szanuję śmierć,też chciałabym mieć karierę rapera a potem przedawkować


xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

No zajebista śmierć super łoooł
za taką śmierć należy się szacunek w końcu taki męczennik co zaćpał się że aż z dech
Ale nie no szacunek

Kariera też niezła narkoman 21 letni robiący jakieś smutne kawałki dla zbuntowanych nastolatek ze złamanym sercem xD

Męczennik o którym jutro zapomni o nim 60% fanów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szacunek, macie go szanować bo to był autorytet,
SZANUJCIE GO

coś czuję że po tym wpisie
liczba osób która ma cię na czarno zwiększyła się
( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale trudno,
pozdrawiam

edit: dodałem tag ból dupy

#niepopularnaopinia #lilpeep #muzyka #kaann #boldupy
Pobierz
źródło: comment_6HTAS4rMzgYv08CGzKjLhDyPmTQ1wCFT.jpg
  • 22
@Kaann: O co ci chodzi? Ktoś lubi jeździć rowerem to jeździ rowerem ktoś lubi ćpać to sobie ćpa. A co do muzyki to jest to kwestia indywidualna i nie da się w żaden naukowy sposób typu matematyczne obliczenia udowodnić co jest dobrą muzyką a co nie.
@Kaann: masz rację w tym co napisałeś, tylko po co dajesz #!$%@? o jakieś #!$%@? pokroju autorki tego wpisu? Przejrzałem historię jej wpisów i jej #!$%@? wyłazi na każdym kroku. Po co się przejmujesz zwykłymi nieudacznikami, którym wydaje się że są tacy wyjątkowi i niezrozumiani?
Musiałbym być #!$%@?, żeby przeczytać więcej niż jedno zdanie tego wysrywu, a żeby takie coś napisać to już naprawdę nie wiem co trzeba mieć w głowie xD