Wpis z mikrobloga

Miałem już ok. 12 randek z #tinder #badoo i innego gówna i mogę opisać najczęstsze zachowania kobiet, które mnie na starcie do nich zraziły – razem z analiza wpisu tej oto „gwiazdy” https://www.wykop.pl/wpis/28017163/

Witajcie Mireczki i Mirabelki, nie piszę tutaj często, wolę poczytac ale po przeczytaniu tamtego #gownowpisu postanowiłem coś skrobnąć, bo to co tam można przeczytać woła o pomste do nieba i typowy Mirek Informatyk może jeszcze w te brednie uwierzyć.
Uwaga 1. Są to tylko moje subiektywne obserwacje, jednak poparte realnym doświadczeniem.
Uwaga 2. Nie wiem z jakimi Georgami Clooneyami tamta księżniczka się spotykałą, ale ja spotykałem się z kobietami +7.5/10 przynajmniej,a bardziej 9/10 (gdzie 10 to naprawdę max, uroda jak Adriana Lima, Miss polonia coś takiego) – o takie na tych portalach ciężko więc sobie je darowałem już jakiś czas temu. Chociaż mógłym to nie umawiam się na ilość, nie szukam dup tylko na seks – a jest ich tam niemało, tylko trzeba umiejętnie to zrobić, szanuję się i znam swoją wartość – nie muszę jej pompować przez właśnie takie gówno portale, gdzie bardzo wiele kobiet ma tam konta tylko po to aby zobaczyć ilu napaleńców do niej napisze, a często spotykają się by mieć darmową rozrywkę zorganizowaną przez jakiegoś „Janusza” który wyłoni się z takiego wpisu jak wyzej.

A propo tamtego posta:
Laska która go napisała jest tak niespójna, że az glowa boli. Zaraz przeanalizuję jej perełki. Ale najwierw mały wstęp.

Otóż Drogie Mirki nie słuchajcie tego co ona tam pisze. Wybaczcie że odniosę się personalnie do niej, ale strzelam z dużym prawdopodobieństwem że pisząca jest wizualnie 7 może max 7.5/10 dlatego wyżej sra niż dupe ma, jest w ładna ale bez szału, taki solidny przeciętniak więc pisze do niej najwięcej ilościowo gości stąd jej wypchana samoocena i oczekiwania– im ładniejsza kobieta, tym wyżej poprzeczka żeby ją zdobyć dlatego wielu gościu sobie daruje te najlepsze pisząc do takich przeciętniar którym póżńiej w dupach się przewraca.
Przeanalizujmy to dokładnie co ona naskrobała :
Co mnie raziło (nawiązuję od razu do tamtego posta):
1. spóźnialstwo „ - racja, ale u mężczyzn to tak nie działa – Kobieta w 90% się chwilę spóźni, bo nigdy nie chce być pierwsza, wybierać miejsca gdzie usiądziecie, pokazywać że jej się podobasz, będzie musiała poprawic make up przed wyjsciem, więc spóźnienie u kobiety takie do 15min jest akceptowalne.- więcej nie. My mężczyzni staramy się nie spóźniać.
2. całowanie w policzek na powitanie na pierwszym spotkaniu – czy komuś już tu nie zapala się czerwona lampka ? Z kumplem na browar się umawiasz ze chcesz podać rękę? Oczywiscie nie pchaj jęzora tam gdzie nie trzeba na starcie, ale malutki buziak, przytulenie, jakas bliższa forma kontaktu jest wskazana, no chyba że chcesz być przyjacielem.
3. "nie wiem gdzie możemy pójść" – Jeśli Ty jej proponowałeś spotaknie – to raczej powinieneś wiedzieć gdzie ją zabrać. Facet niezdecydowany nie jest pociągający. - punkt z którym się zgadzam.
4. randka w sieciówce typu Caffe Nero - whaaat? Nie znasz laski, nie wiesz jak wygląda czy nie będziesz się musial ewakuować po 15min bo kumpel zaraz zadzwoni że ma pilną sprawę zagrażającą życiu, a ona niestety jest troche brzydsza niż na zdjęciach i sztywna jak kołek, a Ty masz ją zabierać do Hotel Bristol? Panowie, 1 randka = rozmowa, poznanie jej, a nie kwiaty, lokale i inny bullshit wymyslony przez takie panienki, które szukają frajera co będzie koło nich skakał i zabierał, organizował czas itd.
5i6 i 7 – W rozmowie musi być równowaga – tyle w temacie w miare mądrze napisałą więc się nie czepiam.
8. racja
9. zapomniałem gotówki, zapłacisz za mnie? - Tą perełke już wielu gości tam przeanalizowało i tą księżniczkę wyjaśniło jak wielką hipokrytką jest.
10. Najlepsze na koniec:zbyt śmiałe gesty - „obejmowanie, próba pocałunku w usta na pierwszym spotkaniu” a ze tak zapytam co ma być? Z kumplem się spotkałeś albo brzydka była ze jej pocalowac nie chciales? Czy jej przyjacielem chcesz zostać? Jasne nie pchaj łap ani jęzora od razu tam gdzie nie trzeba, jeśli nie czujesz że możesz, jednak przypominam że te gówno portale to portale randdowe, laski tam, chociaż często tak piszą, nie tworzą kont z ciekawości, nudów, tylko szukają faceta, mężczyzny a jak znowu spotyka się z takim co nie wie jak się za nią zabrać to pomyśli „na #!$%@? mi kolejny taki” i Cie oleje.

Teraz coś dla #rozowychpaskow, co mnie odstrasza.
1. Wklejanie zdjęc po photoshopie, upiększaczach itd kiedy w realu nawet w małym procencie nie jesteś równie ładna. Tak, niestety później w realu jest rozczarowanie dla faceta i tylko krępująca sytuacja jak się z tego ewakuować, a jeszcze gorzej jak się taki wam spodoba,a Ty jemu już nie i ktoś będzie zraniony. Raczej unikajmy takich syutacji
2. Ukrywanie chłopaków, mężów, dzieci – Dosadnie mówiąc, szukasz tylko bolca na boku? Spoko, dla wielu facetów będziesz spełnieniem marzeń – jednak nie dla wszystkich, stąd bądzmy ze sobą uczciwi na tyle na ile można i takie rzeczy mówmy sobie raczej na początku. I nie, facet jak mu zależy nie będzie Cie odbijał, bo gdy ma chociaż gram rozumu może pomyśleć że później ktoś zrobi się tak samo z Tobą jak z nim będziesz, gdy zmieniasz mężczyzn jak rękawiczki.
3. Traktowanie faceta z góry, jak swojego padawana, sługę – Nic mnie ostatnio już tak nie odstrasza od laski, jak laski które myślą że są łądne to mogą #!$%@?ć wszystko, a facet i tak będzie za nimi biegal. O ile facet nie jest frajerem ślepo zapatrzonym, to tak nie będzie. Drogie różowe ważna informacja: zawszę będzie łądniejsza od was, zawsze, wyższa, z fajniejszymi cyckami, zgrabniejszą dupą lub blodnynka brunetka albo z fajniejszym charakterem, dlatego gdy tylko widzę u rózowej objawy choroby książęcej z miejsca ją olewam. Traktujmy się na równi, jak ludzie z szacunkiem.
4. to troche kontunucja punktu 3ciego – Dojenie faceta na wszelki możliwy sposób, nawet nie zaproponowanie żeby zapłacićitd. Owszem to facet was zabrał i on powinien zapłacić i w 99% tak zrobi, jednak gdy nawet najmniejszej chęci nie wykażecie to nie jest na plus. Wystarczy zaproponować że zapłacisz za siebie lub odwdzięczysz się następnym razem. Prawdziwy mężczyzna nigdy Ci na to nie pozwoli bo to on Cie zaprosił, ale z mojego doswiadczenia laski które nawet tego nie robią z reguły miały większy lub mniejszy syndrom księżniczki.
5.Narzekanie, gadanie o bylym – nie ma nic gorszego niż coś takiego w rozmowie
6. Nie wykazywanie żadnego zainteresowania facetem – jasne, gdy się nie podoba to ok trudno, ale czasem nie chcecie pokazać że ktoś wam się podoba, a fajnie jest jak wykażecie choć odrobinę zainteresowania facetem, co robi, lubi, zadacie jakieś pytania, nawet jak jego pasją jest granie w gry czy programowanie i jest to dla was totalnie aseksualne.
7.Wielu pewnie #!$%@? ten punkt i mężczyzn, ale to prawda - Pójście do łózka na pierwsze randce gdy chcesz z facetem czegos więcej – chcesz się z kimś tylko przespać – nie ma problemu, ale nie licz od takiego faceta później na coś więcej, w tym przypadku cel relacji jest jasny i na tym pozostańmy.
8. Mógłbym jeszcze napisać o ciąglym klepaniu w telefonie na spotkaniu, odpisywaniu na smsy itd. ale to już zależy od sytuacji – jak randka to niewypał to jakoś trzeba zabić nudę, a z kimś ciekawm nawet by wam to do głowy nie przyszło żeby sprawdzać telefon. Wiele zależy od kontkestu i kandydata :)
Hmm, jakieś krótkie podsumowanie?


#podrywajzwykopem #rozowepaski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 21
@xmajami: jak juz komus dajesz za plecami,to chociaz zawolaj, a nie dupe obrabiasz @kociooka #obgaduja

A co do meritum - wykop to znane miejsce, gdzie zbieraja sie mlodzi mezczyzni, w wiekszosci majacy problemy w kontaktach z kobietami. Nie pomagaja im w tym takie wzgardliwe wpisy jak Twoj. Znalazla sie panna, ktora na spokojnie wyjasnila, co na kobiety dziala dobrze, a co zle, zaznaczajac przy tym, ze to jej subiektywna opinia. Zobacz
@NieJedynaNaWykopie no z tym zawsze to trochę pojechałaś, jak mnie dziewczyna podrywa to jednak ja jestem na tej lepszej pozycji. Może to nie jest typowa sytuacja, zazwyczaj ten damski podryw jest dosyć delikatny, ale kurna parę razy mi się to zdarzyło. Także bez #!$%@? przesady, że zawsze. Zawsze mów zawsze, czy jakoś tak xd

No i OP nigdzie nie generalizował, że jakie te kobiety są złe, opisał te które spotkał. Przeczytałaś co
@Pawlikowski-33: żebys wiedział że coś w tym jest z tym postępowaniem odwrotnie
ps. jednak przestrzegam przed takim mysleniem "mirabelki=gowno" , szacunek jest jej potrzebny - ktoś kiedyś też mądrze powiedział traktuj dame jak dziwke i dziwke jak dame.

@NieJedynaNaWykopie Wybacz, że obrabiałem komus dupe bez zawolania. po prostu zapomnialem o tym, bo jak widzisz rzadko cos skrobnę tutaj.
A teraz do meritum Twojego posta, zabolalo Cie bo mówię meżczyzną jak mają
@xmajami: pojechales bez kol xD jakie wnioski, z logika w szkole na bakier, co? zawsze kisne z tych gosci, ktorym zwyczajnie zal dupe sciska, jak maja zaplacic za obiad dziewczyny i uwazaja to za wielkie wykorzystywanie plci meskiej przez zenska. Takie cipki nieporadne troche. Ale to z powodu wieku, doroslemu gosciowi to bez roznicy, zaplaci, czy nie. Jak juz wywolales do tablicy, dwa lata utrzymywalam pasozyta bez jednego slowa, ale jakos
5.Narzekanie, gadanie o bylym – nie ma nic gorszego niż coś takiego w rozmowie


@xmajami: jak mnie to #!$%@? xd juz nawet tego nie ukrywam, jak laska mowi o bylym to albo wychodze albo jej mowie ze #!$%@? mnie to obchodzi i juz na pewno sie z nia drugi raz nie spotykam bo nie warto #!$%@?
gnt_1 - > 5.Narzekanie, gadanie o bylym – nie ma nic gorszego niż coś takiego w rozmo...