Wpis z mikrobloga

No przeliczył się (nie)koleżka @bioslawek, usuwając mój wpis, kiedy nie potrafił już sprostać przedstawianym przeze mnie argumentom. A teraz "dochodzi", "usprawiedliwiając" siebie, jednocześnie pomawiając mnie.

Link do wątku: [https://www.wykop.pl/wpis/28066481/debata-wierzacy-vs-ateista-czy-wiara-w-boga-jest-r/99700383/#comment-99700383]

Na jego nieszczęście, zarchiwizowałem, to, co ocenzurował. Wędrowcze, jeśli chcesz, zerknij, o czym tak na prawdę mowa.

@Nadwirus:

@bioslawek: > najprostszy przepis na abiogenezę

Życie z materii nieożywionej.

O kurva, to już wiem z jakiego rodzajem osobnika mam przyjemność. "Biblia prawdę ci powie" - po co Ci ta analiza tekstu? Skoro chodzi o teorię inteligentnego projektu, to skup się na tym, a nie rozpatrywaniem jej zgodności z dogmatami zaledwie jednej z religii. Zabieraj to pismo obrazkowe,nie jestem Dawkinsem, żeby angażować się w udowadnianie wygłaszanych przez niego tez. Tego też nie rozumiesz?

Co "transcendendentalny"? To arbitralne założenie, ale tu już błędu nie zauważasz, co nie? Bo jeśli ten cały Dawkins, zadaje pytanie "kto zaprojektował Boga", to też podchodzi do problemu w sposób "transcendentalny".

Możesz sobie wpisać do kajecika kolejnego "zaoranego" ateistę, choć nim nie jestem. Więc nie, ale myślę, że nie czyni to Tobie różnicy.


Co na to nasz "milusiński"?

@bioslawek:

Zabieraj się z mojego bloga, brak ci przestrzeni do trollowania?


Więc już nie będziesz miał okazji. Spamerów kasuje bez ostrzeżenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

do @Werdandi

Jak zaczynam pisać o witkach bakteryjnych, nieredukowalnej złożoności itp., to trollom od razu puszczają simeringi i muszę ich banować za arogancję i brak merytoryki. Ja piszę o biologii, a oni o Biblii, więc jak tu z cepami dyskutować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Konkludując, @bioslawek to "bojownik" o "prawdę", poświęcony misji, ale zbyt tchórzliwy, aby toczyć dyskusję na równych zasadach. W dodatku nad wyraz chamski i zakłamany, ale to chyba zadanie dla moderatora.

Pozdrawiam wędrowców, którzy dotarli aż tak daleko, zasłużyliście na zimne piwko.

#filozofia #debaty #ciekawostki #teizm #ateizm
  • 14
@Login535: Wykopowiczów, którzy mogą zechcieć oszczędzić czas, na "dyskutowaniu" z tym "kimś". To chyba oczywiste. Nikogo do niczego ni zmuszam przecież, po co się oburzasz? Jesteś multikontem, czy co?
@Turysta_Onanista: Wiesz, może to skrajny matoł i oszołom, ale nie zamierzam "zamykać ust" z powodu obecności takich "ludzi" tutaj. Także tę odrobinę czasu, którą poświęciłem na naświetlenie jego skundlenia, nie uważam za straconą. Nie zamierzam baranom bezkarnie pławić się w swoich kłamstwach i wprowadzać innych w błąd. Niech ich "piecze dupka"; to rodzaj sadyzmu, który (jak już gdzieś pisałem) uważam za moralnie usprawiedliwiony, a co ważniejsze - przyjemny.

@Nadwirus: Typ jest znany z tego, że usuwa wpisy/daje na czarno za zadawanie pytań i próby dyskusji. No i za to, że nie lubisz Świadków JHVH. Jednak nie łamie regulaminu, więc wiele nie można zrobić. W praktyce wygląda to tak, że większość ludzi wrzuca go na czarno, by nie mieć zaśmieconych #nauka #biologia #ewolucja itd. i nasz bohater kisi się we własnym sosie w 95% swojej aktywności na mirko.
że nie lubisz Świadków JHVH


Ciekawe, jak to wyczuwa, węchem? "Witkami bakteryjnymi"?

nasz bohater kisi się we własnym sosie w 95%

usuwa wpisy/daje na czarno za zadawanie pytań i próby dyskusji


@Prekambr: Smutne, ale zabawne.