Wpis z mikrobloga

Miałam zwolnienie z wuefu przez pół gimnazjum i całe liceum, ale trauma jaką spowodował basen z wuefistką socjopatką oraz dwa ognie pozostała do dzisiaj.
  • 30
  • Odpowiedz
@nama: ech, wkurza mnie, że tacy psychopaci uczą przez lata i często nikt nic z tym nie robi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ja za to pływanie uwielbiam, kiedyś trenowałam i dla mnie ten zapach chloru jest pozytywny i zachęcający xD
  • Odpowiedz
@nama: ja tam lubiłem basen i praktycznie przez cały okres nauki go mieliśmy, ale nic na siłę nie było. Połowa osób zawsze nie pływała więc dużo miejsca w wodzie było. Poza tym po to też rodzice płacili żebym siedział.

  • Odpowiedz
  • 0
@Trelik u mnie płacili za to ze w ogóle do szkoły chodzę XD
I siedzieć nie wolno było, jedna nieusprawiedliwiona nieobecność i tyle. A jak laski były niedysponowane to psychopatka liczyła czy się zgadza.
  • Odpowiedz
  • 0
@Trelik atmosfera poza tym była super, w całej szkole około 100 uczniów, w klasach max 10 osób, codziennie mieliśmy lekcje od 8 do 15, w sumie wszyscy bez problemu dostaliśmy się do najlepszych liceów. A rodzice nas z bratem straszyli ze jak będziemy niegrzeczni to nas przepiszą to państwowej i się tego baliśmy XD
  • Odpowiedz