Wpis z mikrobloga

Lili #mirekszukazony Ogłoszenie

Zgłoszenie z formularza nr 165

Imię: Lili

Wiek: 29

Miejscowość: Warszawa


Kim jestem

Cześć. Aktualnie pracuję w pracy którą lubię i sprawia mi radość. Poza tym pracuję nad sobą cały czas a to praca do końca życia.


Wygląd

160cm, waga mi się często zmienia, raz jestem mega gruba, raz trochę gruba Zdaję sobie sprawę jak wyglądam. Zdaję sobie sprawę jakie zdanie macie na ten temat. Na pewno nie jestem kobietą którą można się "pochwalić" ale uważam, że każdy coś w sobie "ma". Fryzura, ubrania, to wszystko się zmienia, cenię wygodę i wygodne piżamy :)


Zainteresowania

W wolnym czasie gram w gry komputerowe, czytam książki, wyciszam się, lubię spacerować i obserwować. Mogę się wydawać nudna ale bardzo rzadko się nudzę. Raczej rzadko spotykam się ze znajomymi ale lubię ludzi, tylko wiem że najlepiej czuję się sama lub z najbliższą osobą. Mam głupkowate poczucie humoru.


Czego oczekuję?

Przede wszystkim kogoś kto już mniej więcej wie jak się czuje w życiu, kogoś kto jest świadomy siebie i chciałby coś zbudować. Kto umie się przyznać do tego, że czasami czuje strach, samotność, złość, cokolwiek, żeby na bieżąco to rozwiązywać. Jedyne czego oczekuję to to co sama mogę dać. Lubię czułość i bliskość i nie czekam aż "on się domyśli czego chcę". Rozmowa, rozmowa, rozmowa.


Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?

Nie mam idealnego dnia, codziennie jest nowy dzień, jest inaczej, można robić wszystko, można robić nic, można reagować na stan/pomysły partnera i można samemu wpaść na to na co ma się ochotę.


Stosunek do ślubów, dzieci, używek.

Ślub, cywilny tylko, bez żadnych uroczystości, w końcu chciałabym z kimś spędzić życie. Dzieci - mogę być dobrą ciocią ale matką boję się, na ten moment nie jestem gotowa na dzieci, być może nigdy nie będę. Używki - alkohol mi po prostu nie smakuje, papierosowy dym drażni ale czasami palę e-papierosa w sumie nawet nie wiem czemu.


Szczerze. Mam depresję ale umiem cieszyć się z życia, na co dzień jestem pogodna. Jestem DDA i uczę się jak sobie z tym radzić. Ogólnie moje życie było bardzo ciężkie i nie szukam związku żeby się uleczyć ale by iść przez życie razem, z uśmiechem i płaczem, rozwijać się wewnętrznie a nie tłamsić i udawać kolejną szczęśliwą na pokaz parę :)

Odpowiem szczerze na każde pytanie na mailu :)


Jak się zgłosić?

Zgłoszenia przesyłajcie wypełniając formularz na http://mirekszukazony.cba.pl/ (nie działa on na przeglądarce wbudowanej w wykopową aplikację na androida - nie przyjmuje zdjęcia, więc jeśli otwieracie link w ten sposób to musicie przejść do normalnej przeglądarki wciskając przycisk w prawym górnym rogu).

Jako załącznik do formularza wymagane jest zdjęcie przedstawiające uczestnika/uczestniczkę z kartką z napisanym nickiem z wykopu (twarz nie musi być widoczna). Zdjęcie maksymalnie 2 MB.

NIE PRZYJMUJEMY ZGŁOSZEŃ PRZEZ WYKOPOWE PRYWATNE WIADOMOŚCI!

Jeśli jesteś zainteresowany/a tym zgłoszeniem i chcesz się skontaktować z autorem, to wyślij maila na adres akcjamirekszukazony@gmail.com, a przekażemy Ci kontakt do autora (w wiadomości podaj numer tego zgłoszenia)

@wypok_smieszne_obrazki @nika_blue @kwasnydeszcz @LeVentLeCri

#samotnosc #milosc #ogloszenie #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #zwiazki #tfwnobf #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #warszawa
Pobierz wypoksmieszneobrazki - Lili #mirekszukazony Ogłoszenie

Zgłoszenie z formularza nr ...
źródło: comment_jue3sWFkR2ADPOH1S9XPRwMdouVsZAla.jpg
  • 2