Wpis z mikrobloga

Ekipa odpowiedzialna za Fallout: Nevada (prawdopodobnie najlepszy mod do F2) pracuje nad nowym projektem o nazwie "Fallout: Sonora". Jest na co czekać.

Źródło i więcej screenów tutaj:
http://www.rpgcodex.net/forums/index.php?threads/fallout-nevada-mod-preliminary-english-version-released.100529/page-11#post-5385377
#gry #crpg #pcmasterrace #retrogaming #staregry #fallout #bethesdasucks
Bethesda_sucks - Ekipa odpowiedzialna za Fallout: Nevada (prawdopodobnie najlepszy mo...

źródło: comment_IPbjczqK6xzCReMLsfLofWNCNuUTk1Y8.jpg

Pobierz
  • 19
Kilka screenów z cyrylicą. Wartościowe źródło!


@CorTuum: Zrzędzisz jak baba (i to już któryś raz z rzędu), jakbyś był choć odrobinę spostrzegawczy to zauważyłbyś, że screen pochodzi ze strony twórców F:N, lepszego źródła nie znajdziesz.

Anyway, gościu nad modem pracuje już ponad rok, ma w nim być 11 większych i 5 mniejszych lokacji, zostanie wzbogacony o nowe skrypty i makra, liczba punktów doświadczenia ma być wprost proporcjonalna do zadawanych
@Bethesda_sucks:

Zrzędzisz jak baba (i to już któryś raz z rzędu)


To gówno prawda i obaj o tym wiemy. Aż tak bardzo dbasz o pozory, czy to twój sposób na radzenie sobie z odmienną opinią?

screen pochodzi ze strony twórców F:N, lepszego źródła nie znajdziesz


-Chłopaki, chłopaki, mam niusa o nowym modzie! Nie powiem o czym jest, ale spójrzcie na te skriny, są od twórców! Co, nie umiesz cyrylicy czytać? Zrzęda!
@CorTuum: lol

We wpisie miałeś podane wszystko na tacy, jak cię temat interesował to klikałeś na źródło i mogłeś mieć bardziej szczegółowe info. Jednak nic nie poradzę na to, że masz spostrzegawczość blondynki i charakter zrzędliwej baby. Twoje jedyne wpisy to "rant", każdy twój komentarz pod tagiem #crpg (i nie tylko) to zrzędzenie (często słuszne, nie powiem, ale to nie zmienia faktu, że tylko narzekasz). Przy okazji Tormenta od inXile -
@Bethesda_sucks: Heh. Nie wiedziałem, że tak cię to zaboli.

We wpisie miałeś podane wszystko na tacy, jak cię temat interesował to klikałeś na źródło i mogłeś mieć bardziej szczegółowe info.


Źródło nie pokazywało niczego na tacy, ponieważ linkuje do screenów, których średnia część czytelników i tak nie zrozumie. Fajnie, widzę screeny, jakaś lokacja...perki nowe? Zmienione? Cholera wie, odkąd nie mogę tego przeczytać. Czekaj, może na tacy była jakże cenna informacja w
Źródło nie pokazywało niczego na tacy, ponieważ linkuje do screenów, których średnia część czytelników i tak nie zrozumie.


@CorTuum: W dalszych postach RPG Codex miałeś tłumaczenie, poza tym mogłeś skorzystać z Google translatora jak byłeś tak bardzo ciekawy, mój wpis miał jedynie na celu zwrócenie uwagi, że taki (godny uwagi) projekt powstaje. Poza tym jak sama nazwa wskazuje to mikroblog, a bezwartościowe wpisy to chleb powszedni tutaj. Nikt mi nie płaci
@Bethesda_sucks:

Poza tym jak sama nazwa wskazuje to mikroblog, a bezwartościowe wpisy to chleb powszedni tutaj.


Szyscy tak robio, co mam siem pocić. W sumie oczekiwałem takiej odpowiedzi. Ale czekaj, moje dłuższe posty to ranty i zrzędzenie. Hm. Brzmi jakby twoje uzasadnienie zaczęło poważnie rzutować na twoją percepcję.

Reszty nie chce mi się komentować


Heh. Oczywiście, że się nie chce, bo to by wymagało ruszenia mózgownicą. Grubszej skóry. Albo kombinacji powyższych.
@Lisaros: Formatowanie komentarza to nie ściana tekstu (chyba że absolutnie nie masz pojęcia co to jest), pokaż mi gdzie napisałem, że doszedłeś do takiego bzdurnego wniosku etc.

Albo

Lol iksde.
Już normalniej? Czy to może szlachetne pisze bo kolege mi gnembio?
@CorTuum: że clou mojego komentarza nie dotrze, to byłem pewien, bo w końcu problem nie może tkwić w żadnej mierze w tobie, nieprawdaż?

Jednak forma odpowiedzi - przezabawna! Tyle jadu z powodu takiego małego komentarza, lol.
@Lisaros: Powtarzam - pokaż mi gdzie napisałem cokolwiek, co prowadzi do takich wniosków.
Bo na razie nadal tylko zalatuje smrodkiem obrony kolegi. Który, jak na ironię, nie lubi kiedy mu się krytykuje lubiane gry.

Tyle jadu


Na tej chrześcijańskiej stronie dla przedszkolaków. Serio, zwyczajny banter tak nazywać.
@CorTuum: i teraz sądzisz, że wciągniesz mnie do rozmowy, gdzie do rezultatu poprzedniej się niedawno odnosiłem. Nie, CorTuum, to nie ma sensu. Choć głęboko ci współczuję, to niestety nie potrafię ci pomóc.
@CorTuum: cóż, poniekąd jest to pewien sposób - problemów się nie zobaczy, jeżeli zamknie się w świecie swoich wyobrażeń. Czy jak sam to nazywasz - w swoich "standardach" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A ja tobie życzę dużo zdrowia i miłego wieczoru!