Wpis z mikrobloga

@kipowrot:
dostaje raka od takiego zazdrosnego #!$%@? rozwścieczonych właścicieli fwd co wymyślają takie obrazki ( ͡° ͜ʖ ͡°) na śniegu można fajnie się pobawić tylkonapędówką, czy to na większym parkingu czy na pustej ulicy w nocy nie zdzierając sobie gumy i nie katując zawieszenia, ale hurrr durr to nie drift, bo drift to tylko w lato, na idealnie suchej nawierzchni xD
@Trawker: @kipowrot: Ziomusie podrzucę wam tutaj mój komentarz z góry, tu nie chodzi o snieg czy suchą nawierzchnię i czy można czy nie można.. Po prostu każdego roku mniej wiecej w tym okresie po pierwszych opadach sniegu ktos wrzuca tutaj prześmiewczego mema o golfie i jeździe na ręcznym stąd postanowiłem ugryźć temat od drugiej strony :P

Żeby nie było, miałem okazję pare razy poslizgac sie rwd i zabawa jest przednia
Po prostu każdego roku mniej wiecej w tym okresie po pierwszych opadach sniegu ktos wrzuca tutaj prześmiewczego mema o golfie i jeździe na ręcznym stąd postanowiłem ugryźć temat od drugiej strony :P


@anas_lex: Cicho, tu sami Keiichi Tsuchiya siedzą xD

Nie rozumiem tych wojenek. Jeden bawi się RWD, drugi targa ręczny, każda osoba z tych dwóch grup ma radochę jak śnieg spadnie a to chyba najważniejsze. Ale nie, zawsze musi być