Wpis z mikrobloga

Panowie, oczekuję konstruktywnej dyskusji.
Z jakiego powodu znowu dopadła nas taka stagnacja?
Zalegamy z meczami z piątej kolejki i jak słusznie zauważył @tomala92 nie zrobimy do świąt 10 kolejek.
Ba, nie wiem czy 8 rozegramy.
Ja wiem, że życie dorosłe jest ciężkie, ale może moglibyśmy to trochę przyśpieszyć?
Chyba, że po prostu się już nie chce.
Słucham państwa.

@cezaryk
@Bub20
@Jasik123
@Borys125
@redheart
@pawka1988
@sirmisiek
@mr_abcd
@rawator
@christianstalker
@jinofthelamp
@tomala92
@Siekany
@arka22
@ememdzej
@riizzlaa

#wykopekstraklasa
Pobierz
źródło: comment_SdXEW26rEi7NLOQB7QEgJT7C3hACdZD6.jpg
  • 14
@riizzlaa: No idealnie to ująłeś, w moim przypadku dorosłe życie. Moim zdaniem założenia gry kolejki w tydzień a potem rozgrywanie 3 kolejek awansem doprowadziły do lekkiego zamieszania. Mogliśmy grać spokojnie i w przypadku nie rozegrania meczu weryfikacja kto nie mógł i walkower. Ja dziś ustawiam się na 7 kolejkę.
@riizzlaa
@redheart
Byłem pewien, że to ja nie dam rady z terminami :D
Może jeśli ktoś naprawdę nie może grać to niech da info, i poprostu zrobić wtedy tymi polskimi drużynami jakiś puchar dla chcących :)
@redheart: ale tu też nie chodzi o to, żeby sobie wyrzucać coś, tylko na dobrą sprawę ten meczyk to jest 20 minut, więc idzie to gdzieś wcisnąć
inb4 tak wiem, że może być ciężko.
kiedyś prowadziłem dorosłe odpowiedzialne życie to nie miałem czasu się wysrać więc wiem jak to jest.
@riizzlaa: No ja muszę się trochę wcześniej ustawiać, bo mam słabe w tym momencie warunki na trzymanie konsoli u siebie po przeprowadzce - od początku turnieju mam taki problem, też wspominałem... + dochodziły kłopoty z łączeniem do meczu, co już się na szczęście udało zażegnać. Tak więc biorę od @arka22 (sorry że wtedy we czwartek nie doszło do skutku ale nagły wypad został mi zaproponowany bez możliwości odrzucenia - pisałem o