Wpis z mikrobloga

Witamy, oto kary za drugi wyścig sezonu WEK @ SPA
--------------------------------------
PRO:


-----------------------------
SEMI:


-------------------------------
AM:


---------------------------------
Łącznie Punkty Karne:


---------------------------------
Szczegóły TUTAJ

Dodatkowo każdy kto choć raz przekroczył linie wyjazdu z alei serwisowej dostał 1 punkt karny gratis
------------------------------------------------------------------------------------------
#acleague
ACLeague - Witamy, oto kary za drugi wyścig sezonu WEK @ SPA
-----------------------...

źródło: comment_zOSWbWls8Ir9TgcywPzZo29LCDKkCpDG.jpg

Pobierz
  • 20
@ACLeague: 22:31:24,912: CHAT [malik montana]: PLP: DRIVE THROUGH PENALTY FOR CUTTING|on lap 34|malik montana - brak taken penalty
Zgłaszałem już na disco i mieliście popatrzeć ale chyba coś nie wyszło to zgłaszam jeszcze raz. Ta kara została nałożona po wyścigu. Ukończyłem wyścig w 33 lapy posiadając 7/7 warningow, a po przekroczeniu mety ostatniego okrążenia pojechałem na wprost na t1 w bandę co zaliczyło jako cut, a zarazem karę.
@ACLeague 1. Skąd wzięło się 3xO? W arkuszu jest mój jeden incydent na L1 i rozumiem, że kary na pierwszym okrążeniu liczą się podwójnie. Nie powinno być zatem 2xO?

2. DQ oznacza, że w ogóle nie mogę wystartować w czwartek, czy że mój rezultat z wyścigu nie będzie się liczył?
@ACLeague: Za jedno przekleństwo na discordzie podczas wyścigu jest aż ostrzeżenie? To chyba nie jest błąd, który powoduje poważne konsekwencje dla innych zawodników. Dostałem większą karę za przekleństwo niż Rutys za niebezpieczny powrót na tor.
@lotnik190: a na cholerę w ogóle odzywasz się na discordzie podczas wyścigu, jeżeli nie masz nic ważnego do powiedzenia?
@ACLeague: z tym 2xO na 1st lapie wydaje mi się, że leciałem swoją linią, więc tak trochę bym się spierał z wynikiem, ale czy przypadkiem nie wyprzedzałem na żółtej fladze? Czy dwa dodatkowe punkty dostałem znowu za wyjazd z pitu?
@William_Lawson: za wyjazd z pitów nie masz za Spa żadnego punku karnego.
@lotnik190: karę dostałeś za niezachowanie ostrożności przy żółtej fladze. Łamanie ciszy radiowej to osobny temat i niestety coś co trzeba za każdym razem powtarzać...
@mateush92: kara wzięła się z przeliczenia przez mnożnik pierwszego okrążenia i decyzje kilku sędziów. DQ oznacza, że nie startujesz w kolejnym wyścigu.

Jeśli ktoś nie zgadza się z karą to może zawsze poprosić
@Plupi @ACLeague : Mnożnik jest x2, czyli dostałem 1.5 ostrzeżenia na pierwszym okrążeniu? Chciałbym to uściślić, bo uważam, że DQ z następnego wyścigu to dostatecznie wysoka kara i start z alei na Monzy to już trochę przegięcie.
Jeśli okaże się, że to pół ostrzeżenia wzięło się znikąd, to chciałbym się odwołać.
Mnożnik jest x2, czyli dostałem 1.5 ostrzeżenia na pierwszym okrążeniu?

@mateush92: to zbytnie uproszczenie i to tak nie działa. Nie zgadzasz się z decyzją - pisz odwołanie.
@William_Lawson: na Silverstone miałeś 2 punkty, na Spa masz 2 = razem 4
@Plupi @ACLeague Proszę o rozpatrzenie mojej kary za jeszcze raz

Uzasadnienie:

Nie uważam, że zignorowałem zółtą flagę, z daleka widać było idealnie sytuację, na torze stał jeden samochód nieruchomo, który przepuścił molibdenowego za którym jechałem, sądziłem, że ze mną zrobi to samo, w końcu różnica między nami to było nie więcej jak 2 sec, oczywiście mogłem zwolnić ale sytuacja była na tyle klarowna, że nie sądzę, że ktokolwiek postawiony na moim miejscu
@lotnik190: sory za tamta sytuacje . Zobacz sobie co ja tam widzialem i co zrobil zwycięzca wyscigu ze znalazlem sie w tak #!$%@? sytuacji co mozna powiedzuec zakończyło mój wyscig :/ ja nie bede mu odbieral zwyciestwa za to i nic mu nie wytykam , widze ze ty jednak nie potrafisz po męsku sie zachowac . Sory to moje pierwsze wyscigi w jakimkolwiek simracingu, zla decyzja
@jakub-rutyna: Teraz akurat chodzi o to, że ja dostałem karę za tą sytuację i się tłumaczę.

A co to tego, że w ogóle zgłosiłem tą sytuację, to zazwyczaj nie zgłaszam ludzi byle za co, ta sytuacja po prostu wydawała mi się bardzo skrajna i tyle, nie wiem co to ma do zachowywania się po męsku. Tutaj nie walczę o wyższą karę dla ciebie, szczerze nawet jakbyś nie dostał żadnej kary to