Wpis z mikrobloga

Znany widok wielu miejsc w kraju ale jakoś nie mogę się do tego przyzwyczaić. Co ludzie mają w głowach? Tu nawet nic nie można zrobić bo to Renault i Passeratti parkują tak codziennie na osiedlowym, zamykanym parkingu. Kleić mi się #!$%@?ów nawet nie chce. No niby mam psa ale klamek brudzić też nie chcę bo poza tym, że Renault zabrał dwa miejsca a VW cztery to nie blokują drogi pożarowej czy chodnika. Chyba chciałem się tylko wyżalić bo ja zawsze jak ten jeleń szukam miejsca, poprawiam by stać równo w liniach, staram się nie parkować tak by auta obok mogły normalnie otworzyć drzwi. No frajer ze mnie ale nie potrafiłbym tak zostawić auta. #zalesie trochę #polskiedrogi
kocz_ownik - Znany widok wielu miejsc w kraju ale jakoś nie mogę się do tego przyzwyc...

źródło: comment_ZSQtPiNbH2UOIrKP3w0ByxNmVQ0oXY3G.jpg

Pobierz
  • 12
@Singularity00: po lewej od Renault stanąłbyś bez problemu ale wtedy linia między Twoimi kołami. Za Passatem żeby nie wystawać na przejazd musiałbyś mieć Smarta, może 500-tkę. :) Tu nie chodzi teraz o szukanie wolnych miejsc tylko o te, że takie ameby w ogóle mają gdzieś takie rzeczy jak linie czy po prostu #!$%@?...innych kierowców.