Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie dlaczego polscy mężczyźni tak często popełniają samobójstwa. Jedną z przyczyn na pewno jest zachowanie Polek. Oziębłość, zero empatii w stosunku do faceta, mało ciepła, nie potrafienie into łechtanie męskiego ego. Ile dziewczyn potrafi powiedzieć coś takiego? Garstka.

jestem z ciebie dumna kochanie, tak ciężko pracujesz


albo

kochanie ale przystojnie wyglądasz dzisiaj w tej koszulce


To właśnie przy takich kobietach mężczyźni potrafią zbudować duże biznesy albo być na szczycie w swojej branży. Przy empatycznych i ciepłych. A Polki żyją w przekonaniu, że skoro już się ma to nie trzeba dbać. Albo znajdzie się kolejny.

#rozowepaski #zwiazki #samobojstwo #polska #tinder #tfwnogf
  • 47
nie potrafienie into łechtanie męskiego ego


@SzalonyFanMalysza: Bo polki mają ego #!$%@? w kosmos. Lata wmawiania im, że są najpiękniejsze na świecie, mimo, że nawet do top 10 się nie kwalifikują, robią swoje. Wychowowanie facetów na takich co myślą, że kobieta to świętość i szacunek jej się należy nieważne co by zrobiła też pogarsza sytuację.
Baby z kolei są uczone, że to facet ma się starać, a one nie muszą robić
@Yolocaust i w tym redpille mają rację. Kobieta to taki sam człowiek jak facet, ani lepszy ani gorszy. Najgorsze co można robić to traktować je jak święte boginie tylko dlatego że mają coś innego między nogami. Robi się potem społeczeństwo pełne księżniczek o ego przekraczającym wszelkie limity. Nawet jak taka laska jest 4/10 i z trudem łapie się na określenie "mocno średnia".

Najlepszy przykład z Tindera - gadam se z laska, nie
@Esubane: lol trafiłeś na piwniczankę, która z domu wyjść nie umie, więc uskutecznia tindery, a później szok, bo ktoś jej zaproponował realne spotkanie, więc się wystraszyła i uciekła, a Ty będziesz przeżywał, bo nie kumasz o co chodzi xDDD
@SzalonyFanMalysza: a ja uważam, że kolesie popełniają samobója ze względu na presję społeczną, którą tworzą głównie faceci.
- Nie masz swojego mieszkania, fury, znowu wpadłeś w długi? Jesteś #!$%@?, nie facet.
- Masz depresję? Nie czujesz się dobrze, chce ci się płakać? Jesteś #!$%@?, nie facet.

Synów wychowuje się jak superbohaterów, nie mają prawa do słabości, nie mają prawa uzewnętrzniać swoich emocji (poza tymi związanymi ze stereotypem macho). Potem taki facet,
Mylisz sie. Zaden z moich znajomych nie robi problemu, nie śmieje sie, bo ktos nie ma mieszkania czy samochodu. Z kolei dziewczyny juz komentują, ze skoro nie ma samochodu/mieszkania/x hajsu na koncie to nieudacznik życiowy. I zanim ktos powie, ze widocznie na takie trafiam - moi znajomi maja podobne odczucia.


@Yolocaust: Nie twierdzę, że kobiety tak nie myślą, że tak nie mówią. Chcę tylko zaznaczyć, że mówimy tu o samobójstwach. Z
@SzalonyFanMalysza Może też byście to czasami odwzajemnili. Co druga mirabelka pisze tutaj że ich niebieski ich nie zauważa, woli imprezy, kolegów, że nie czują się akceptowane ani potrzebne. Porównując moj były związek a obecny jestem w stanie stwierdzić że wzajemność w takich kwestiach to podstawa. Albo drobnostki np. Coś wypadnie mi z rąk to niebieski zamiast mnie #!$%@?ć mówi "jakie teraz te opakowania robią śliskie, niewiarygodne" mimo że to moja wina