Wpis z mikrobloga

wychodząc z tramwaju bardzo fajnie mi sie rozmawiało z pewną dziewczyną, ale nie wiem jak się z nią znowu skontaktować
jechalismy tramwajem w strone krowodrzy, pod koniec rejsu usiadlem naprzeciwko niej i zapytala sie mnie jak dojechac do ikei bo zapomniala w domu sprawdzic. przez chwile sie wacham i myle i mowie jej ze moze pojechac z opolska kladka i wysiasc tuz pod ikea. mowi mi ona ze nie wie jak sie dostac na opolska kladka, ze ona nie stad i ze nie wie jak sie tam dostac, a ja oferuje jej ze ja moge odprowadzic tam i wstawic w autobus, a ona bardzo chetnie sie zgadza, wiec idziemy. po drodze dowiaduje sie ze studiuje ekonomie i ze mieszka 25km od miasta mego, a uczyla sie w liceum obok mojej szkoly. odprowadzam ja na przystanek i mowi mi ze ona sie musi na katowicka dostac, i ze ikea byla dla niej takim punktem odniesienia, wiec ja szybko odpalam jakdojade i mowie jej ze moze wysiasc na bronowice wiadukt i wsiasc sobie w autobus ktory ja zawiezie na katowicka. ona szczesliwie mowi mi papa i ze uratowalem jej zycie, ale ja jestem uposledzony i zapomnialem poprosic o numer >.< mirki pomozcie prosze. #krakow
  • 4