Wpis z mikrobloga

Możecie nazwać mnie lewakiem, czy tam #!$%@? wie do jakiej grupy się zaliczam, ale to co się działo po wpisie tuska mnie jako zwykłego szarego obywatela doprowadziło do zwyczajnej ludzkiej #!$%@?, jak takie pieprzone półgłówki w ogóle mogą mieć jakiekolwiek prawo o decydowaniu o losie tego pieprzonego kraju... jeszcze dzisiaj ta debata w sejmie i te komentarze tzw. prawej strony... ja już wyjazdu zagranicę nie rozważam, bo on stał się faktem, wybory nic nie dają, opcji nie ma żadnych [zapoznałem się dokładnie z tym co mamy do wyboru i obliczyłem szansę wymiany tych gnoi na coś lepszego, w najgorszym wypadku będzie kukiz z platformą i nowoczesną co nie przyniesie nam i tak niczego dobrego]

jesteście bandą niedojebów umysłowych i warto to otwarcie powiedzieć, dzięki wam w tym kraju tym razem NAPRAWDĘ nie ma przyszłości, chyba że za #!$%@? 30 lat bo na pewno nie na dzień dzisiejszy [plus pis olewa inwestowanie we własny KAPITAŁ jak niemcy, nie potrafi rozwijać gospodarki jak niemcy itd. nie umie wprowadzić kwoty wolnej bo władował nas w kosmiczny socjal z wydatkami rzędu 200mld zł rocznie w pare lat itd. RZYGAĆ SIĘ #!$%@? CHCE!!!]

#neuropa #dobrazmiana #polityka #polska #4konserwy #bekazpisu #bekazlewactwa #bekazprawakow
  • 11
  • Odpowiedz
ja zwyczajnie po ludzku NIE ROZUMIEM jak można pozwalać tym kretynom z pisu robić to co robią, wielu ludzi których znam a którzy są zatwardziałymi patriotami pisu NIENAWIDZI za notoryczne ośmieszanie nas na arenie międzynarodowej [na reszcie się nie nie znają aż tak ale już kpią z mieszkania + że gówno i ścierwo itd] JAK MOŻNA POPIERAĆ TĄ BANDĘ NIEDOJEBÓW?!
  • Odpowiedz
PRZEZ WAS #!$%@? muszę wyjechać bo tu #!$%@? zaczyna być gorzej niż było jeszcze 10 lat temu, pis miał naprawiać kraj a nie #!$%@?ć wszystko w trociny 10x bardziej jak poprzedni debile
  • Odpowiedz
@Januszek_z_Koluszek123: pisorku niedoj***y, idź robić gałę kaczorowi bo ja przez rok nie mogłem znaleźć choćby najprostszej pracy na magazynie czy na kasie w między czasie znajomy z niemiec jak go #!$%@? z jednej to tego samego dnia szedł do drugiej TAKIE NISKIE BEZROBOCIE #!$%@?
  • Odpowiedz
boże jak ja was nienawidzę... ale tak po ludzku, jak sobie pomyślę o tych miesiącach żebrania i pytania znajomych o kasę... jak ja was #!$%@? nienawidzę
  • Odpowiedz
jak tu ma się cokolwiek zmienić na lepsze, ale tak NAPRAWDĘ na lepsze skoro debile szarżują w obronie tych kłamców oferm i populistów, to nie są niemcy by sobie to tak olać bo mamy bogactwo i wypracowaną gospodarkę... my naprawdę potrzebujemy kogoś kto się tym porządnie zajmie by nas wyciągnąć z tego bagna [nie, korwin to #!$%@? śmieć, proponuję dorosnąć do realiów ekonomicznych]
  • Odpowiedz
paul-brower
od 8 godz. na Wykopie

ja już wyjazdu zagranicę nie rozważam, bo on stał się faktem


@paul-brower: I po to specjalnie fajansie zakładałeś konto na wykop żeby to napisać? Szerogiej drogi już czas oszołomie, krzyż na drogę i z bogiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Widzę że przed tymi protestami na które się zwołujecie o tutaj:
https://www.wykop.pl/wpis/28188939/mobilizacja-kiedy-piatek-19-00-gdzie-w-twojej-miej/

próbujecie zrobić jak największy szum, presję i stworzyć wrażenie beznadziejności
  • Odpowiedz