Wpis z mikrobloga

Popełniłem taką oto hybrydę - początkowo chciałem tylko do składu w 100% z Bundesligi wpasować Bakayoko, Jesusa i jakiegoś środkowego pomocnika do tego - a wyszło jak wyszło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zgranie wg futbin na poziomie 91 - po rozegraniu 10 meczy powinno wskoczyć na 100 (czy coś #!$%@?łem, i na futbinie pokazuje już z tym bonusem? ). Za Alliego z czasem jeszcze Ericsen by wskoczył - skład zbudowany typowo pod tiki-take. Co o tym myślicie? Wszelkie uwagi mile widziane :)

#fifa18 #fut
Pobierz robertx - Popełniłem taką oto hybrydę - początkowo chciałem tylko do składu w 100% z ...
źródło: comment_jE0xJ5sAMhNfep4TB3XIJEQkf0Nk8jbx.jpg
  • 36
@SpiderFYM: Na 3x ŚPD? Na cięższe mecze może faktycznie nie być to głupie rozwiązanie, ale Thiago w środku pola czyni cuda ze swoim dryblingiem i podaniami. Mam Goretzke na ławce, będę testował różne warianty. Na razie jest Tololiso z wytyczną "zostawaj z tyłu" i Thiago z "wspieraj atak" - działa fajnie, ale nikt nie powiedział, że nie może być lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z czasem i
@SpiderFYM: No to jest jakieś rozwiązanie - z tym, że i Goretzka i Tolisso to pomocnicy defensywni - razem z Bakayoko daje to 3 defensywnych pomocników. Obawiam się, że w takim układzie może mi brakować tego uderzenia z daleka środkowych pomocników, ale to do sprawdzenia wszystko - z Vidalem nie miałbym już tego problemu, ale on słono kosztuje ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jestem po dwóch meczach z
@SpiderFYM: Kilka meczy duetem Goretzka+Tolisso i faktycznie, gra się bardzo dobrze - pozostaje sprawą otwartą, czy wybrać Thiago - który ma lepszy drybling i podanie - czy Jamesa który ma lepsze wszystko inne ;) Znając życie zachowam obu, i będą się zmieniać w zależności od sytuacji.
Ten skład co podałeś bardzo fajny, jak mi wpadnie dodatkowe pół miliona to sobie taki sprawię ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tylko
czy wybrać Thiago - który ma lepszy drybling i podanie - czy Jamesa który ma lepsze wszystko inne ;) Znając życie zachowam obu, i będą się zmieniać w zależności od sytuacji.


@robertx: pytanie brzmi czy dużo się kiwasz :D

Tylko ŚPD ma tam 6 hemistry


Nie zauważyłem :|
pytanie brzmi czy dużo się kiwasz :D


@SpiderFYM: Uczę się, bo daje fajne efekty ( ͡º ͜ʖ͡º) W ogóle budując ten skład, zmieniłem mocno swój styl gry - a dokładniej rzecz biorąc wreszcie dopasowałem i skład, i taktykę i ustawienie do tego, jak najlepiej mi się gra - czyli dużo krótkich podań, posiadanie piłki, stwarzanie sytuacji właśnie podaniami itp. I powiem Ci, że efekty są bardzo
@SpiderFYM: Pod koniec jak mogę sobie na to pozwolić, lubię jeszcze zmienić ustawienie na 4-1-2-1-2 szeroko, na skrzydła wpuścić Brume i Belarabiego - często udaje się jeszcze tą jedną czy dwie bramki w ten sposób strzelić, bo po całym meczu kiwania się w środku pola mało kto się spodziewa petardy skrzydłem ( ͡º ͜ʖ͡º)
@SpiderFYM: Ja kupiłem zwykłą kartę, kosztował tyle co i nic, a jeden z ciekawszych piłkarzy - świetne opanowanie piłki, i zapieprza jak dziki - na końcówki meczów zawodnik idealny, podać mu piłkę i biec, biec, biec... ( ͡° ͜ʖ ͡°)