Wpis z mikrobloga

Ło Panie 8 lat minęło jak jeden dzień. Wykop zacząłem przeglądać jakoś na początku gimbazy, dopiero po jakimś miesiącu założyłem konto. W sumie moja aktywność od tamtej pory nie wzrosła. Głownie przeglądam co piszą inni i od czasu do czasu napisze jakiś komentarz. Przez te 8 lat dużo zapamiętałem z samego życia wykopu:
-Użytkownika "fanzonun" i jego "było" oraz 4 linki do poprzednich wykopów z tą samą treścią
-Zmianę wyglądu przeprowadzoną przez administrację bez konsultacji z użytkownikami. Pamiętam jak wszyscy wtedy mówili, że to koniec wykopu i wszyscy zaraz odejdą. Jak widać mieli racje XD
-Początki mirko
-Pierwsze AMA
-Aferę zbożową i reszte tych afer, z których każda miała zakończyć się rychłym upadkiem wykopu, ale jakoś to dalej wszystko się trzyma
-Pamiętam też jak chyba z 3 lata temu jakiś Janusz zamontował kamery u siebie w domu i obserwowaliśmy jego rodzinę na żywo. Zbierali na jakiś absurdalny bieg czy coś. Wykop postarał się o świetną zabawę zamawiając im prostytutki z roksy i pizze. A wszystko działo się na tagu #januszlive
Dajcie na te 8 lat z 8 plusików i życzcie mi przynajmniej następne tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rocznica #wykop #chwalesie
Pobierz kamylekk - Ło Panie 8 lat minęło jak jeden dzień. Wykop zacząłem przeglądać jakoś na ...
źródło: comment_MAMT7zwSMatTFX48w4RfolSMC6twtWhR.jpg
  • 5