Wpis z mikrobloga

  • 0
@loczyn w ogóle nie masz racji. Pitu pitu niepotrzebne, nigdzie nie napisałam że talent wystarczy. Talent w połączeniu z ciężką pracą, tylko i wyłącznie. Jedno bez drugiego w niczym nie pomoże. Samą ciężką pracą zdobędziesz tylko efekt poprawności tak jak pisałam wyżej. Bez talentu nie dostrzeżesz głębi widoku, który zamierzasz namalować. Bez talentu będziesz (bardzo poprawnie) odtwarzać cudze symfonie-ale nigdy nie stworzysz własnej.
I zgodzę się z ostatnim Twoim akapitem, że każdy
  • Odpowiedz
@loczyn: Digitalowo tworze od 2008 roku, zaczynałem od prostych fotomanipulacji oraz grafik wektorowych, po około 3 latach tworzenia napotkałem ścianę i zacząłem uczyć się fundamentów rysunku i malaratwa. Przed digitalem rysowałem głupoty w zeszytach szkolnych. Wolno się uczę ʕʔ
  • Odpowiedz
@kokierspaniel: a i tak @anenya: powie, że masz talent, to, że tyle czasu spędziłeś ucząc się jest mało istotne xD

Gratuluje, bardzo spoko pracka. Brakuje mi tylko ciupkę głębi ale to co kto woli.

Btw brushe Grzesia Rutkowskiego? :)
  • Odpowiedz
@loczyn: Sam nie wiem jakie brushe, napewno używałem "45" ale mam ich tyle że już nie zwracam na to uwagi. Używam natomiast mixerbrush'a zrobionego przez siebie, udało mi się uzyskać efekt suchego akrylu który na początku jest bardzo kryjący a wraz z ruchem coraz bardziej się rozmywa i traci krycie dzięki czemu nie muszę się przełączać na smudge tool.
  • Odpowiedz
  • 0
@loczyn ja #!$%@?ę nie rób kurtyzany z logiki. Pokaż mi gdzie napisałam że sam talent wystarczy? Dwa razy napisałam że talent + ciężka praca ale że nie potrafisz udźwignąć porażki to wpierasz mi coś czego nie powiedziałam. Może zazdrościsz opowi talentu. Proszę, zakreslilam Ci moje słowa bo rżniesz głupa by tylko na Twoje wyszło.
  • Odpowiedz
@anenya: to dlaczego mu gratulowałaś talentu, a nie ciężkiej pracy?

No i 6 (dp) lat to jest całkiem sporo. Myślę, że też bez problemy byś się nauczyła, tylko ci się nie chce i zganiasz na brak talentu :)
  • Odpowiedz
  • 0
@loczyn boże... Bo talent widać od razu patrząc na obrazek, niestety op nie był tak uprzejmy i nie napisał na obrazie że maluje od 6 lat, wtedy też bym mu pogratulowała wytrwałości i ciężkiej pracy. Talentu do czytania ze zrozumieniem to Ci brakuje ;) a ja swoje możliwości znam, zajmuję się czymś innym w czym jestem bardzo dobra ale nigdy nie będę zajebista bo nie mam wystarczająco talentu. Jestem idealnym przykładem do
  • Odpowiedz
Bo talent widać od razu patrząc na obrazek


@anenya: a to ciekawe co mówisz xD
7 lat w branży pracuję, rekrutuję też ilustratorów ale nie mam takiego 6 zmysłu do rozpoznawania talentu*.
Widać nie mam talentu do tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz