Wpis z mikrobloga

Mirki od #telefony #xiaomi używam szkła #moloco i jest to już moje trzecie szkło i mam problem z nimi. Za każdym razem na środku ekranu robi mi się odbarwienie jakby. Wygląda jak rozlana benzyna na wodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wymieniłem szkło trzy dni temu i tego nie było. Zauważyłem to teraz bo dłuższym używaniu telefonu. Czy to wina nagrzewającego się telefonu czy czegoś innego? #redmipro
  • 11
@widmo82 czyli poprostu #!$%@? szkło? Muszę poszukać innego a zależy mi żeby pokrywał cały przód. Te szkła pokrywają cały przód, w moim przypadku czarny dookoła ekranu.
@borysszyc: też tak miałem w Mocolo. Dziadostwo jakich mało i nie polecam. Zbierało kurzyki na krawędziach i oderwałem lekko panel z góry i od razu pajęczynka. Do tego kropki na całym ekranie. Jedyna zaleta to dobry poślizg.
https://www.wykop.pl/wpis/23719011/szyba-ochronna-czy-raczej-panel-przedni-z-wygladu-/

Poza tym też miałem ten sam problem, co Ty. Myślałem, że to od wilgoci, bo pierwszy raz zauważyłem taką "plamę" na uczelni w auli, gdzie była dość mocna klima. Jednak potem w suchy
@borysszyc: możliwe, że to najlepsze wyjście. U Ciebie się to utrzymuje cały czas?

Na razie żadnego, bo innych nie używałem. Ale moje że kupię jakiś noname albo Nillkina. Może nawet nawet dzisiaj, bo folia trochę odchodzi.