Wpis z mikrobloga

@Wojtek-bez-portek: A co mają o nim pisać jak się przerzucił na swoją stronę i aby go oglądać trzeba bulić dolara? Sam bym z chęcią rzucił groszem ale nie mam konta xD. Pomimo tego ,że "lizał dupę czerwonym". Ludzie nie chcą się #!$%@?ć z płaceniem mu, albo o tym nie wiedzą (że się przeniósł), a osoby co go nie oglądają ze względu na jego przeszłość to można liczyć w promilach.
@HughMungus2005: a może po prostu 99% jego fanów to gimby i biedacy wierzący w tą demagogie żeby poczuć się lepiej i podawać, że to nie ich wina, że ich życie nic nie jest warte i nie mają perspektyw.
A jak czerwony chciał żeby mu płacili, okazało się że ci nie będą w niego inwestować.
@HughMungus2005: Ja szanuje ludzi którzy faktycznie interesują się gospodarką, polityką i mogą się faktycznie nazywać prawicą. Ale to co #!$%@?ł golonka dalekie było od prawicy i wolnego rynku. Znam ludzi którzy czytali Smitha, znali dzieła noblistów, znali procesy zachodzące w ekonomii i te tematy są ciekawe ale i bardzo skomplikowane. Dzisiaj niestety za prawiczka uważa się byle seba w koszulce z PW, wg którego to symbol walki z komunistami, a który
@Wojtek-bez-portek: > Dzisiaj niestety za prawiczka uważa się byle seba w koszulce z PW, wg którego to symbol walki z komunistami, a który o ekonomii wie tyle, że trzeba wszystko sprywatyzować, bo państwowe to złe, i właśnie taki poziom gokoloko reprezentował w swoich filmikach.
Zgadzam się, ale nie każdy kto go oglądał to nie seba, sam oglądałem jego materiały o śmierci JFK, gość ma charyzmę i fajnie się go słucha. Nie
@HughMungus2005:

gość ma charyzmę i fajnie się go słucha.


Gościu miał doświadczenie w demagogii i zmyślaniu historii, z czasów kiedy padał na kolana przed czerwonymi, jego tematy kupy się nie trzymały jak się trochę o temacie poczytało.

Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka.


Jak ci się tak podoba, to dlaczego nie zapłacisz za oglądanie tych filmików? Tylu chłop miał fanów przed wyborami przecież, co się z tym stało.
@HughMungus2005: To poproś może mamę albo tatę. Chociaż w twoim wieku lepiej oglądać rzeczy rozwijające, niż brednie jakiegoś czerwonego, wiem że świat wg golonki wydaje się prosty i łatwy do zrozumienia, ale niewiele to co on opowiadal miało wspólnego z prawdziwym światem.