Wpis z mikrobloga

#!$%@? jego mać...

Uwielbiam Wuwunia i jego wywiady. Obejrzałem ten z Danielem. Daniel w wywiadzie wyglądał mi na 15 latka w skórze 24 latka czy ile on tam teraz ma. Myśli jeszcze niedojrzale i za mało rozumie ale #!$%@? tam. A obejrzę te dymy co tam wszyscy o nich gadają. I się #!$%@? przeraziłem. Nie tą patolą na urzędniczej bo tego to jest pełno w każdej miejscowości, ani nie tymi co płacą po 3zł, ale tymi co płacą po 20 / 50 / 100+ PLN. Jakim trzeba być ślepym i głupim frajerem aby dawać komuś grubszą forsę ze świadomością, że oni to przeżrą, przechleją i wyrzygają ?!?!?! Oczywiście, mogę sobie pozwolić bo mam sobie na koncie grube tysiaczki i danielek się ucieszy a ja nic nie stracę bo bogaty jestem .... ale #!$%@? mać no to bym wolał już dać na kościół niż dla tego pół ułomnego towarzystwa...

Można było to dać na mnóstwo porządnych rzeczy, pomóc prawdziwe potrzebującym, ale #!$%@? dawać lekko upośledzonym ludziom którzy nigdy nie trzeźwieją ? No ale kit z tym. Obejrzałem w sumie z 5 godzin tych shotów przez całą noc i zaczęło się. Jakieś #!$%@? rafonixy, górale, bystrzaki i wszelkie tego typu gówno które siedzi, #!$%@? do kamery i dostaje za to gruby hajs. Nie mówię o tych 3 zł bo tyle to se sam dla beki mogę wysłać i napisać daniel wieprzu masz pająka na czole ale #!$%@? żeby wysyłać grubsze pieniądze jakiemuś pozerowi ??? Mam ogromną nadzieję, że ktoś coś zrobi w tym kierunku.

A z tych całych dymów to tylko goha jest prawdziwa i prawdziwie mnie bawi jak wyzywa jacę. Mówi prawdziwie, z taką ohydą i pogardą, bo daniel to w połowie aktorzy a w połowie jest ułomny no i zresztą widać, że goha jest o wiele mądrzejsza od niego. Jaca jest już w połowie niekumatym warzywem, a te arseny i kilku innych to
bym do komory autentycznie wysłał.

ehhhh #!$%@?

EDIT: a gohy to mi szkoda. Ona jedyna kumata jest w tym towarzystwie ale ma poważne problemy ze sobą i utknęła w towarzystwie które nie pozwala jej wyjść z gówna. Jest już lekko ogłupiona od alkoholu ale i tak o wiele bardziej inteligenta niż daniel.

#danielmagical
  • 7
Co Ty #!$%@?? Ta suka Cię #!$%@? na kasę


@polaczyna: Goha ? Nie strasz mnie. Pożyczałem im 300zł. Mówiła, że 100zł odda z emerytury nauczycielskiej, Jaca 100zł odda jak wróci z budowy nowej stoczni gdzieś za granicą, a Daniel miał oddać jak wypłacą mu stypendium za najlepsze wyniki. Chcesz powiedzieć, że Goha mnie okłamała?