Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? co się #!$%@?ło mirki. Siedzę sobie spokojnie i gram i nagle dostanę sms z banku że zablokowano czasowo moja kartę przez podejrzana aktywność. Myślę WTF, wchodzę na apke mobilna a tu #!$%@?, wypłacono z bankomatu w Waszyngtonie, USA, 1k zł/300$ XDDD No #!$%@? mnie strzeli zaraz, zadzwoniłem i zastrzeglem kartę, pani powiedziała że muszę iść na bagiety to zgłosić i do banku złożyć reklamacje XD #!$%@?, zgłupiałem całkowicie, najprawdopodobniej stało się to (kradzież danych z karty) jak byłem w Meksyku, #!$%@? brudasy chipują bankomaty. Miał ktoś tak? Z tego co czytałem to bank musi mi oddać cała sumę, bo fizycznie karty nie zgubiłem, nie udostępniłem ani nie podałem pinu. Sam tego też nie wypłaciłem skoro o 15 karta była użyta a Polsce a 3h później w USA XDDD
#bank #banki #ing #bezpieczenstwo #skimming
Pobierz Q.....r - Ja #!$%@? co się #!$%@?ło mirki. Siedzę sobie spokojnie i gram i nagle dost...
źródło: comment_H0Jpg48vZuCkmFhYZIA67NOYzJYbs3Aw.jpg
  • 12
@Quander: polecam w ING korzystać z konta oszczędnościowego, na podstawowym tylko podręczne pieniądze. z apką mobilną to łatwo tym zarządzać a spełnia to świetnie rolę w takich sytuacjach ( ͡° ͜ʖ ͡°)