Wpis z mikrobloga

@telemach20 alenwies co to za pracą albo dział? Może produkcja na której pracuje 15 osób i do utrzymania zdolności potrzeba minimum 5 osób? Jak w pracach masz zespoły kilku osobowe to też nigdy cały zespół na raz nie bierze urlopu i ludzie muszą się zastępować. Naprawdę czy niektórym tu trzeba podstawowe rzeczy tłumaczyc? Jasne ostatni punkt z dupy wysrany ale reszta?
@telemach20 to w jaki sposób twoim zdaniem w jakiejś małej foremce gdzie pewnie z 5 osób robi na produkcji a 3 jeżdżą wózkami przed brakiem ma to być komunikowane? Bo raczej maila służbowego nikt tam nie ma? Pewnie było jakieś "spotkanie" z załogą kiedyś tam więc dla pewności powiesili karteczkę żeby jak Karyna z Jurkiem najwbani przyjdą to mogli sobie przypomnieć. Takich małych foremek są tysiące, wszędzie. Mówię punkt o planowaniu wolnego
@czuczer: Być może podchodzę do tematu bardzo skrajnie, bo nie umiem sobie wyobrazić, że ktoś z przysługujących mi 26 świętych dni urlopu, nakazuje mi lub zakazuje jakiegoś postepowania związanego z urlopem, może dlatego, że mam nienormowany czas pracy i nikomu nie podlegam mam takie przeświadczenie, że o urlopie i jego czasie powinien decydować pracownik, oczywiście po wcześniejszym ustaleniu tego z pracodawcą ale beż narzucania.