Wpis z mikrobloga

Wołam(nie wiem czy działa, robie to pierwszy raz) z wiadomości gdzie chciał gość by wołać więc bez pretensji że wołam bo to plusowaliście.

https://www.wykop.pl/wpis/28267577/juz-rozumiem-dlaczego-rozowe-maja-taka-beke-z-norm/

Nie robiła żadnej imby, a na początku pierw gadałem z szefem i pokazałem te sms'y. Normalnie bym nie szedł na skargę ale że była szansa że mi dziewczyna podłoży świnie w pracy to interweniowałem. Co się okazało to nie jest żadna introwertyczka, albo jest ale też jest cichodajką. Podrywała kilka miesięcy temu szefa xD ale do niczego nie doszło. Gość żonaty przed 40-stką, ona przed 30-stą, a ja 26lvl więc ma niezły rozstrzał. Podobno dostała po tym startowaniu do szefa ultimatum od niego, że ma nie uwodzić pracowników bo ją wyrzuci jak się dowie, ja teraz dostałem od niego takie samo ostrzeżenie. Powiedział że nie jest takim ch*jem by wyrzucać ludzi przed świętami więc zrobi to na początku roku.

Jakoś przetrwam te kilka tygodni zanim laska poleci, stosunki mam z nią czysto służbowe. Troche mi jej szkoda po tym wszystkim ale mogła się ogarnąć z tym szukaniem bolców w pracy.

#logikarozowychpaskow
  • 62
ja teraz dostałem od niego takie samo ostrzeżenie


@alonso117: Wiem, ze sam zacząłeś idąc do szefa z "problemem" ale żeby mi szef mówił z kim mam sypiać to trochę coś nie tak...
@FPNgda jeżeli świadomie podrywała żonatego szefa to coś serio z nią jest nie tak. Skoro jako następnego podrywała pracownika (a kto wie czy jest pierwszy) i padały takie smsy to jak najbardziej ma prawo ją wywalić - ona działała w tym momencie na szkodę pracownika i poniekąd firmy, bo robienie imb pewnie przeniosłoby się na zespół. Niby dorośli ludzie, a jednak wciąż jak w gimnazjum ;)
@nathaliekill no niby tak, ale nie potrafię myśleć tak jednowątkowo o tym. Mam wrażenie, że po prostu łatwo się do ludzi przywiązuje i może zaurocza i potem trochę w złości napisała o parę SMS za dużo. Jak dla mnie zwykła rozmowa i wyjaśnienie sprawy by wystarczyło. Chyba, że faktycznie zacznie robić gnój to do wywalenia, a póki co nie widzę podstaw do zwolnienia
@FPNgda niby miała ultimatum, więc szef chce być konsekwentny. A gnojem sama groziła - OP pisał w poprzednim poście, że kazała mu zmienić pracę. No i to już osobista opinia oparta o moją moralność, ale uważam za okropnie głupie żeby zaciągać do łóżka kogoś w kim się ew. zauroczyło i mieć nadzieję, że ta osoba poszła do tego wyra z miłości/po seksach się zakocha xD