Wpis z mikrobloga

Taki oto kwiatek znalazłem na e-korepetycje przeglądając ogłoszenia - pani studentka wystawia najniższą ocenę, bo korepetytor nie wykonał na czas JEJ projektu na zaliczenie, od którego zależało zaliczenie przemiotu. I teraz zostanie skreślona z listy studentów.

Oszustka wyleci ze studiów, bo chciała oszukać, korepetytor dostał po łapkach najniższą oceną, bo nie wywiązał się ze zobowiązania. Chociaż z drugiej strony wyrwał chwasta...

#programowanie #informatyka #korepetycje #humor #humorinformatykow #heheszki
k.....s - Taki oto kwiatek znalazłem na e-korepetycje przeglądając ogłoszenia - pani ...

źródło: comment_wvKwJFBwYDZ3u7iReJsL0BisG99UklpB.jpg

Pobierz
  • 10
@kerepus: nie wziął hajsu bo studentka by o tym prawie na pewno napisała.
Jednak pani również nie wyszła na 0 bo płacić będzie za poprawkę.

Ja to sobie widzę jakbyś komuś coś sprzedał i wysłał za pobraniem. Druga strona nie odbierze ale i tak koszta wysyłki tracisz. No i czas.
@1133 ale to glupio brzmi. No ale same pare programow pisalem biednym humanistka. Jak movie ze napisze, ustalimy jak sie odplaca to nieprofesjonalne byloby sie nie wywiązać, lub wziazc zadanie z ktorym moge sie nie wyrobic.

Moje zdanie jest takie, że umiejętność programowania uczy nas myśleć w nowy sposób i zawsze zachęcam ludzi do nauki. Ale jak ktoś się nie chce uczyć to i tak się nie nauczy. Na siłę bo jest