Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Większość mężczyzn dobierając sobie partnerkę, chciałaby mieć nad nimi jakąś przewagę - chcą być wyżsi, silniejsi, mądrzejsi, chcą więcej zarabiać.
Co ciekawe ja mam trochę odwrotnie, chciałbym mieć dziewczynę która byłaby dla mnie wzorem, byłaby bystrzejsza, miałaby szeroką wiedzę, byłaby ambitna, wysportowana.
Jestem dziwnym gościem, bo wiem, że gdybym miał taką dziewczynę, to czułbym się zmotywowany do własnej przemiany, tak aby dorównać drugiej połówce.
Problem w tym, że większość dziewczyn chce tego samego - żeby ich partner miał nad nimi pewną przewagę, moja siostra np. nie chciałaby zarabiać więcej od męża, bo chce aby to on dominował w związku.

Coś takiego zauważyłem już w czasach szkolnych, gdzie gdy siedziałem w ławce z mądrzejszymi od siebie, to znacznie lepiej się uczyłem bardziej się skupiałem na nauce.
Czy jestem odosobniony w swoim dziwactwie?

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #kobiety #psychologia - pewnie dowiem się czegoś mądrego

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: jeżeli chodzi o wiedzę i ogólnie taki trzeźwy/ogarnięty mózg to akurat jest to jedyna rzecz w której nie może być osoby głupszej czy tez zbyt mądrej bo wtedy ta przepaść jest poprostu za duża... najlepiej jest jak te wszystkie wartości są po równo i nawzajem z partnerem się uzupełniamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)