Wpis z mikrobloga

@Xune: tak, po trosze dzięki Twemu poleceniu sprzed paru dni na mirko.
Wyszły po 530 zł za parę. Teraz będę dla poprawy humoru wchodził do Gino Rossi czy innej Venezii, żeby popatrzeć na cenę ich papierowych butów ;-)
  • Odpowiedz
@Xune: pierwsza jakość. Wybierałem z tych bardziej przecenionych CS, do tego -25% z uwagi na Black Friday.
Chciałem jeszcze wziąć secondsy AS, ale na nie nie obowiązywało -25%, więc uznałem, że sobie będę dawkował przyjemność i kupię jakieś za kilka miesięcy.
  • Odpowiedz
@aswalt: Osz Ty, zazdro mocno :D Co prawda odkładam na lotniki, ale i tak zazdro. Niech się noszą dobrze :)

AFPOS to naprawdę fajny sklep, cieszę się że polecenie przydało się :)
  • Odpowiedz
@Xune: ha, też chcę kupić lotniki. Nawet były jedne ładne, ale wychodziły ok. 950 zł, to wolałem prawie dwie pary tych ze zdjęcia.
Z ciekawości - bo na pewno będziesz wiedział, bo wszystko wiesz ;) - nie będą lotniki przy rozmiarze 11F wyglądały jak kajaki? Oczywiście przy wąskich nogawkach spodni, bo dzwonów nie noszę. Tak mnie niektórzy straszą. Z drugiej strony dzisiaj odebrane buty to moja pierwsza styczność z lepszym obuwiem
  • Odpowiedz
@Xune: no i jeszcze jedno - odwieczny dylemat początkujących nosicieli: Twoim zdaniem zelować, jeśli dużo się poruszam po dworze?
  • Odpowiedz
@aswalt: Bez przesady z tym wszystko :D Rozmiar 11 UK to coś koło 30,5 cm stopy - przy nogawce typu skinny mogą wyglądac nieproporcjonalnie duże. Zajrzyj tutaj, instagram jednego z użytkowników BwB. Buty ponad 30 cm, popatrz sobie jak wyglądają z różnymi szerokościami spodni. Generalnie jestem zdania że przy smukłym, ładnym kopycie bez nadmiernie wydłużonego noska (jak niektóre modele Gaziano&Girling chociażby) powinno być ok.

Co do zelowania - jak lubisz.
  • Odpowiedz
@masiej: no sorry jak widzę faceta po 30 w białych adidasach, spodniach z dziurami to proszę Cię. Ja nie mówię, że ma w takich chodzić na plażę. Ale jednak od faceta oczekuje się jakiejś klasy a nie wyglądu jaśka z dyskoteki.
  • Odpowiedz