Wpis z mikrobloga

Postanowiłem założyć nowy tag #codziennypk500 gdzie będę wrzucał przemyślenia tego wybitnego ekonomisty, socjologa, politologa, dyplomaty, czy kim tam jeszcze jest.

Tu na przykład Pan @pk347 niezwykle trafnie opisał sytuację gosporadczą Polski (po opisie wnoszę, że chodzi mu o centrum Warszawy), umiejętnie wystrzegając się propagandy i skrajnie emocjonalnego podejścia do tematu.

Takich ludzi potrzebujemy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.wykop.pl/wpis/28346455/#comment-100640545

(BTW jak długo trzeba przyjmować wyborczą w zastrzykach, żeby nabrać takich kompleksów i nienawiści do własnego kraju)

#heheszki #bekazlewactwa #4konserwy #lewackalogika #neuropa #shitwykopsays #rakcontent #polityka
Pobierz L.....i - Postanowiłem założyć nowy tag #codziennypk500 gdzie będę wrzucał przemyślen...
źródło: comment_WPrb5f1bt6T8islPrfKhrrZNjKOXtgzA.jpg
  • 36
Ciekawi mnie ile mu PiS płaci za ośmieszanie opozycji.


@PatologiiZew: ja na jego stanowisku domagałbym się ciężkiej forsy, że względu na szkodliwe warunki pracy.

Przecież pisząc takie coś człowiek jest narażony na raka w większym stopniu niż w fabryce płyt azbestowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
coś słabo ze zrozumieniem słowa pisanego, bo @pk347 napisał tu wyraźnie o Rosji, a tu lamentujesz #polskeobrazajo


@chamik: napisał to pod wpisem o Polsce i Szwecji, a to, że nawiązał tam do Rosji, to nie ma znaczenia, bo on uważa, że Polacy są "ludem wschodnim" cokolwiek miałoby to oznaczać.
ke? czytanie ze zrozumieniem chyba cos nie bardzo... prawda? Nie dosc, ze uwazasz siebie za czesc tej grupy (nic mi do tego)... to jeszcze rozciagasz to na wszystkich Polakow? :D
BTW. ales mnie docenial. Az poczulem, ze chyba faktycznie warto sie udzielac. Druga sprawa, ze dzieki Tobie mam wiekszy zasieg, bo adresaci tego co pisalem maja mnie na czarnej zazwyczaj xD

@Lawrence_z_Arabii: