Wpis z mikrobloga

Mirki co się #!$%@?ło to ja nawet nie.

Jako, że znajomi mówią, że brak mi różowego, to stwierdziłem, że poddam się presji społeczeństwa i zainstaluje #tinder. Mam jedno zdjęcie i jest to moja profilówka z facebooka, uznajmy po prostu, że nie jest zbyt atrakcyjne. Opisu brak, to też zdobycie matcha jest zdecydowanie mało prawdopodobne.

Oczywiście stosuje jedyną słuszną metodę korzystania z tindera czyli wszystko w prawo do wykorzystania limitu i czekamy co się złapało. Jak można się spodziewać dużo tego nie ma, ale raz na jakiś czas coś się trafi. Zazwyczaj rozmowa kończy się po kilku wymianach wiadomości, ja coś próbuje, ale #!$%@?, nie da się rozmawiać z człowiekiem który na twoje pytanie odpisuje dwa słowa i nie masz żadnej zaczepki, albo jakieś "rozumiem". Ja się produkuje, opowiadam anegdoty z życia i w odpowiedzi dostaje "heh", ale nie o tym.

Otóż wczoraj komunikat "masz nową parę", myślę "#!$%@?ło" no ale dobra sprawdzam, co to się trafiło. No... takie mocne 6/10 więc nie jest źle, a co tam napiszę.

Czytam opis "TS." a dalej emotka łba kota i bakłażan. No nic, pisze. Pytam co znaczy "TS.". No jakoś trzeba było zagadać.
Dostaje odpowiedź. Otóż drogie Mirki i Mirabelki.

Trans sexual

Teraz ten kot i bakłażan zaczynają robić sens.

No #!$%@? mać, ORMO na wykopie już nie ma, ale i tak baity na transy się zdarzają.

I to #!$%@? w Krakowie.

#gorzkiezale #gownowpis #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #podrywajzwykopem
  • 9
  • Odpowiedz
@przecietny: No ja właśnie też, ale coś mi do kontekstu nie pasowało
@RozowaZielonka: no napisałem, że 6/10. od 6 kobieta jest ładna a niżej się nie ocenia. Swoją drogą miało większe piersi niż niejedna różowa bez beniza.
@mikii77: Monika chyba, ale nie jestem pewny
  • Odpowiedz