Wpis z mikrobloga

Mireczki coś totalnie nie mogę znaleźć w internecie idealnego modelu e-papierosa. Kiedyś paliłam zwykle papierosy, teraz czasem mi tego brakuje i chciałam kupić e papierosa żeby może raz lub dwa na tydzień sobie chwilę pobuchać. Dlatego szukam czegoś do 100 zł + beznikotynowy liquid, nie jestem wymagająca, nie będę palić jak porąbana, byleby po prostu się to po miesiącu nie rozwalilo. Proszę was o radę i o modele które są teraz dostępne #epapierosy #epapieros
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@lilijan: Może coś innego? SMOK Vape Pen? Nie wiem #!$%@?, ale ostrzegam, AIO jako 1st kit dla mojego różowego to była padaka jakich mało. Grzałka co chwilę nie łączyła, grzał się jak #!$%@? i może to poprawili, ale ja bym omijał, jestem pewien, że da się lepiej wydać 100zł.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lilijan: Takie sklepy jak esmokingworld też bym sobie odpuścił, oni tam potrafią tylko doradzać jak #!$%@?ć pieniążki na liquidy po 2 dyszki za 10ml albo modziki w cenie 150%.
Ale skoro chcesz palić tylko trochę to może nie będzie Ci przeszkadzał brak wiedzy i wysokie ceny ( ͡ ͜ʖ ͡)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lilijan: Generalnie mój różowy palił (rzuciła, bo ciąża) i to bardzo długo iStick Pico z górą SMOKa TFV8 Baby. Całość zdecydowanie przekracza budżet, ale sam mod muszę polecić, bo mimo względnej jakości wykonania i wypalającego się wyświetlacza widziałem co znosił i sam się świetnie obronił przed moją początkową krytyką.
@Viscop za to aio lepsze? Pseudo mod czy nie wiadomo nawet jak to nazwać z #!$%@? grzałkami, niewymienną szybką, brakiem możliwości wymiany atomizera, a na domiar złego grzejący się z niewiadomo jakiego powodu. Dzięki, wolałbym zapłacić więcej za konstrukcje sprzed 5 lat i nie mieć #!$%@? co drugi dzień na spaloną grzalkę xD
#!$%@? grzałkami


Grzałki nie są złe(jak używałem to wymieniałem raz na tydzień), na pewno lepsze niż w "patyku"

niewymienną szybką


To nie jest problem bo szkło lekko osłonięte i żeby je zbić trzeba się nieźle postarać

brakiem możliwości wymiany atomizera


Myślisz, że początkujący będzie żonglował atomizerami?

grzejący się z niewiadomo jakiego powodu


Używałem 3 miesiące i nigdy się nie zagrzał

@JanushRybak: Na dodatek ogromny plus: nic się nie zapieka i nie
@JanushRybak: no dobra, ja rozumiem, że można nie lubić aio, ale wolisz to jakiś totalny overkill - fajka sprzed 5 lat za to droga jak kawior z bieługi, za tą cenę w Chinach masz istick pico full kit a i na ogniwo zostanie. Sam wolisz do tego ma problemy z za gęstym liquidem, nie oddaje smaku, ma baterię o pojemności paluszka...