Wpis z mikrobloga

Bardzo proszę o pomoc wszystkich kinomaniaków.
Mam ostatnio kłopot, bo...nie mam co oglądać.

Poniżej wklejam listę filmów, które oglądałem. Oczywiście nie jest to lista kompletna, bo nie prowadzę dokładnego dziennika, ale tak z grubsza. Jeśli ktoś chciałby pomóc i coś zaproponować, to proszę najpierw sprawdzić ctrl+f czy danej pozycji nie ma na liście.
Jeśli jakiegoś filmu nie ma na liście, a jest on znany i ogólnie uważany za dobry, to raczej go widziałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Część tytułów na liście w polskiej wersji, część w oryginale.
Gatunek, czy kraj pochodzenia filmu kompletnie nieistotny. Jeśli uważasz, że jakiś film jest dobry, a nie ma go na liście - pisz!

Lista:
https://pastebin.com/ydYGgpuc

#film #filmnawieczor
  • 15
@max1983: Mam podobny kłopot, ale do rzeczy.
Podoba mi się Twoja lista.
Tak, na szybko, rozszerzyłbym ją o poniższe obrazy, których mi na niej brakuje, a które, według mnie, warte są polecenia:

Dziwolągi(1932),
Wstręt / Repulsion(1965),
Lokator / The Tenant) (1976),
Bad Boy Bubby (1993).
Boogie Nights (1997),
Wygnanie / Izgnanie (2007),
Aż poleje się krew / There Will Be Blood (2007),
Morfina (2008),
Szczęście ty moje (2010),
Lewiatan
@mitholo
Kolego...
1.Przecież odpowiedziałem ci na posta po kilkunastu minutach. Napisałem wyraźnie, że nie widziałem dwóch pozycji, czyli pozostałe widziałem. To chyba logiczne.
2. Na twojego drugiego posta nie odpowiedziałem, bo źle go napisałeś. Nie napisałeś go w odpowiedzi do mnie, tylko w powietrze więc nie dostałem o nim powiadomienia.
3. Nawet jeśli prawidłowo byś napisał odpowiedź, to nie każdy siedzi non stop na wykopie. Czasem na odpowiedź w internecie trzeba poczekać.