Wpis z mikrobloga

@ZasilaczKomputerowy: Momentami, np. w okolicach 1:20 i dalej, robi się straszna szajba, ale to może być kwestia jakości nagrań. Robiłeś tu cokolwiek z EQ? Nie chce mi się zakładać słuchawek, ale wydaje mi się, że niskie częstotliwości się momentami gryzą, np w okolicach 1:40. Porównaj sobie to z fragmentem w 2:20 gdzie niskich prawie wcale nie ma i miks brzmi całkiem porządnie. Czy na wokalu jest momentami jakiś delay? W nim
@ZasilaczKomputerowy: Tak wizualnie to ciężko powiedziec, ale za dużo w low midzie zabrałeś gitarze, każde eq jej pozbawia trochę, wcięcia są za szerokie tak mi się wydaje, podbicie na 3k też dziwne trochę. Jak mi podeślesz stemy stereo podzielone na gitara, bas, perka, to na szybko coś do nich pomyślę. Sama perka to dłuższa robota.
@ZasilaczKomputerowy: Gitary już przesterowane są dosyć skompresowane. Podeślę Ci potem cheatsheet od pro producenta. A co do mixu to tak, gitarki mają muł na 200 i 500 hz, drapią na 4khz i 6.3khz, brakuje im top endu. Bas ma za mało dołu nieco i jakąś harmoniczną na 130 hz którą trzeba wyciąć i ew. multiband dodać. No i po takich mniej więcej poprawkach ja bym to widział tak https://soundcloud.com/panaprog/eq-test/s-jBrwy eq na