Wpis z mikrobloga

@Jestempowaznymczlowiekiem:
to zależy od wielu składników ale najlepiej poeksperymentować z bazami z różnymi proporcjami glikolu i gliceryny.
również warto poszukać atomizerów na mniejsze moce np cubis albo melo 3, one zazwyczaj najlepiej oddają smak. np takie tvf12 na 60watach będzie miało #!$%@?ą chmurę i słaby smak a takie melo na 35 watach będzie miało fajną chmurkę do pobuchania i odda w miarę dobrze smak, powiedz jakiego masz boxa i jakich watów
@ZnudzonyInternauta: U mnie niestety wchodzi w grę tylko zakup całego nowego zestawu. Mam bowiem eleaf Pico 75W i tutaj konstrukcja urządzenia nie pozwala za bardzo na modyfikacje. Jeżeli chodzi o budżet to wstępnie ustalmy, że 300 zł, ew do 350 zł jeżeli to będzie na zasadzie "dołóż parę groszy, a będzie to o wiele korzystniejsza opcja".
Palę przeważnie na mocy ~30 W.
@Jestempowaznymczlowiekiem: nie przesadzaj, pico to dobry sprzęt... do 300 albo 350zł najlepiej kupić coś już do porządniejszych chmurek np captaina pd270 z tvf8 albo griffinem, ale jeżeli chcesz zostać przy 30w to dokup po prostu cubisa albo melo3, ew. jakiś dripper jak chcesz pobawić się we własne grzałki, np tsunami od geekvape. mój kolega ma pico i wszystkie te trzy pasują mu idealnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)