Wpis z mikrobloga

  • 38
Za chwilę zaczynam pierwsze w życiu leczenie kanałowe. Plusów nie chcę, ale trzymajcie kciuki, bo jestem obsrany ze strachu jak mało kiedy
()
#gorzkiezale
  • 37
  • Odpowiedz
@RRybak nie przejmuj się mireczku, ostatnio miałam 2x kanalowe i nic nie czułam. Na dole znieczula cie dokanalowo, na gorze nasiękowo i jazda. Jak cos poczujesz to dostaniesz jeszcze jedną dawkę domiazgowo i jedyne co to będziesz slyszal dziwne dzwieki xd mam nadzieje ze idziesz do dobrego dentysty ktory kanalowe przeprowadza mikroskopowo, a nie do jakiegoś konowala po ktorym będzie trzeba robic za pol roku reendo
  • Odpowiedz
@Fokstrot88 700zl średnio za jeden ząb? XD to były przednie zęby czy jakiś średni dentysta?
Ja w klinice robiącej endo mikroskopowo bez dewitalizacji za '7' zaplacilam 1600zl, leczenie było jednowizytowe i trwalo 3h. I to tylko jeden ząb
  • Odpowiedz
@Shyvana od trojki do trojki gora. Plus jedna piątka. Pod mikroskopem normalnie. Ciezko mi oszacowac dokladnie koszty, bo to byla część calego wiekszego projektu - wszystko pod koronki. Ze wzgledu na ilosc zębów mialem powiedzmy lekko korzystniejsze ceny
  • Odpowiedz
@Fokstrot88 wciąż tanio :D ja mialam endo 2x '7' bo strasznie ciężko mi tam dojechać nitka, mam trochę stloczone zeby tylnie. Jak patrzylam na ceny to endo 1-3 wyszloby 1000z. (500 kanalowe, 350 włókna szklane, 150 odbudowa)
  • Odpowiedz
@Shyvana to teraz zamien odbudowe za 150zl na koronkę za srednio 3000 i wyjda faktyczne koszty calej zabawy :D grunt zeby dobrze bylo, a wydaje sie, ze jest. Choć o tym dowiem sie za pare lat najwcześniej
  • Odpowiedz
@RRybak: szczerze uważam, że nie ma na świecie drugiej osoby, która boi sie dentystów tak jak ja xD miałam pierwsze kanałowe z 3 lata temu #!$%@? umierałam ze strachu, było niefajne bo obleśne ale pod katem bólu zwykłe borowanie jest million razy gorsze, chyba nawet bez znieczulenia miałam ten kanał, serio to chyba lepsze do przeżycia niż wiercenie standardowe, nie bój
  • Odpowiedz
@RRybak: Ja w sobotę miałem kanałowe, ale 3 tyg wcześniej zatruty nerw i nic nie bolało i nawet bez znieczulenia. A tak mnie wszyscy straszyli, że tortury xD
  • Odpowiedz