Wpis z mikrobloga

ONA: -Jak używasz szamponu podczas kąpieli, to go później chowaj!
JA: - Ja go dziś nie używałem, a Ty wcześniej myłaś głowę Kochanie.
ONA: (chwila namysłu) no to nie mogłeś już go schować po mnie jak się kąpałeś? Ręka by Ci uschła, korona z głowy spadła!
#logikarozowychpaskow #rozowepaski #wtf
  • 52
  • Odpowiedz
@Richard_Bachman: tu chodzi o kontekst, co by nie robiła i nie mówiła to i tak ma rację. Z tego faceci często się śmieją jak już kobieta jest poza zasięgiem wzroku. No i tutaj nadal możesz nie zgadzać się ze mną z wielu czynników. Ja np wychowałem się w takiej rodzinnej luźnej atmosferze, gdzie często były takie smaczki i człowiek się uśmiechnął pod nosem i robił dalej swoje. Ty możesz nie podzielać
  • Odpowiedz
@ares7 rzeczywiście bardzo luźną atmosferę miałeś w domu, skoro nie widzisz nic złego w zachowaniu różowej z wpisu. Może w Twoim domu przypierdzielanie się o wszystko to norma, ale to niszczy psychikę.
  • Odpowiedz
@Richard_Bachman: nie wiem czy jesteś kobietą, ale wiedz że jest u nich coś takiego jak hormony i każdej kobiecie czasami odbija. Facet pojmuję takie rzeczy i wie, że nie wszystko trzeba brać na poważnie. Naprawdę ludzie robią się jak te kluchy. Serio niszczy psychikę? Strasznie to cipowate skoro takie rzeczy mogą mieć wpływ na człowieka. Czym jeszcze rzucisz? Może deszcz sprawia, że twoje wnętrze cierpi a depresja już puka do drzwi.
  • Odpowiedz
@ares7: Z całego serca polecam Ci wizytę u psychologa - po pierwsze: rzucasz się do obcych ludzi w Internecie, a po drugie: tak - przypierdzielenie się o nieschowany szampon nie jest NORMALNYM zachowaniem. Nigdzie nie jest napisane, że laska ma okres (co nie usprawiedliwia sukowatej natury kobiety), a tekst "korona z głowy Ci nie spadnie" - jeśli akceptujesz takie zachowania u kobiety, to może jesteś jedną z tych kluch.
  • Odpowiedz
Oj pewnie ty jesteś stałym bywalcem, bo z takim nastawieniem z niczym sam sobie nie poradzisz.
Dobra to może inaczej. Czytając to w głowie miałem kochającą się parę, w której zdarzają się małe kłótnie, a ten dialog obrałem w ramki wieczornego zmęczenia. U ciebie pojawiła się wizja czegoś ponurego, więc inaczej to odebrałeś. Myślę, że tutaj nie dojdziemy do porozumienia, bo nadal twierdzę, że ludzie są na tyle dojrzali, że taka wymiana
  • Odpowiedz
@DumnyZdun: czytając historie na wykopie to czasem nawet nie dziwie się wszechobecnemu mizoginizmowi.... Jak wy żyjecie z takimi kobietami to naprawdę macie zachwiane spojrzenie na rzeczywistość ;O
  • Odpowiedz
Jeżeli w związku pojawia się taki tekst to ja stwierdzam niekompatybilność życiową numer 5000, taki tekst jest na tylu poziomach #!$%@?, że można by książkę napisać
  • Odpowiedz