Wpis z mikrobloga

Tak sobie czytam artykul "Are you de-icing your car wrong?" z confused.. i mnie naszlo pytanie.
Jest taki punkt:
"You could also risk a fine of £20 and three penalty points for leaving your car to defrost while the engine is idling. And if you’re out of the car while you’re doing this, it’ll be an easy target for thieves."

Czyli nie mozna skrobac szyb przy wlaczonym silniku? to ze odpalic i isc do domu to wiem ze niebardzo.

hmmm

#uk
  • 22
@valotr: no ale czujesz jakie to #!$%@?? Z zaparowanymi lub oblodzonymi szybami jechać nie można, a bez włączenia silnika nie da się tego pozbyć na tyle, żeby można było jechać. I tak samo jest w PL, też mandat za podgrzewanie auta na parkingu...
@dob3k: ale nie chodzi mi o wlaczenie i odejscie, tylko wlaczenie i normalnie stoisz obok palisz fajeczke, i zaczynasz skrobac boczne, wiec jestes przy nim :)
@sorek: ja wiem ze tak w PL jest, ale ze tutaj.. myslalem ze im tylko chodzi o to ze odpalasz i idziesz do domu... (wszyscy moi sasiedzi tak robia) ale ja normalnie wychodze odpalam i pomagam silnikowi :D
i tak nic nie pobije jednej sasiadki ktora co roku z czajnikiem przychodzi i polewa szyby... ja sie dziwie ze jeszcze jej zadna nie jebla