Wpis z mikrobloga

Hej Wykopki!
Pora na ogloszenia parafialne, jako ze 8 grudnia za 3 dni, a to wlasnie wiekszosc Was zaglosowala za ta data!
Wiec podsumujmy:
 8 grudnia 2017
 Hamilton Hall (Wetherspoon) Liverpool Street Station, EC2M 7PY, naprzeciw Tesco i Dirty Martini
 Pijemy od 17:30 lub jak kto woli mozna i od rana ;) @m_bielawski :D

Przypominam, ze niektore linie metra jezdza 24h.

Mam 1 prosbe i jedno pytanie: @Kureks, wydrukowalbys nam , jako ze i tak nic nie robisz w pracy? ;)
I pytanie: ubieramy sie z jakims swiatecznym motywem, czy normalnie jak zawsze? Oplatek - ktos, cos ??

#wykopiwolondyn #londyn #uk

Wolam: @CCTVm8 @mojsze @MojszeZimmerman @MattMan @arkadiuszl4g @Gensek @m_bielawski @niemamdupy @derincon @siwy92 @elmozgo @marcinsa12 @tptak @kwiatosz @bacteria @wu_tang_LAN @kocham_jeze @majkkali @Kureks @Bionizy @gutgutter @kontra @gr4ve @D3nat @adekad @Black_Wolf @nawrocony_leming
  • 85
Wolam dzisiaj wszystkich, plus tych, ktorzy lajkowali wpis. Przypominam, ze widzimy sie w Hamilton Hall (Wetherspoon), przy wyjsciu z Liverpool Street Station, od stroony Bishopsgate. Zaczynamy od 17:00-17:30.

Zazwyczaj jestesmy w lewym rogu od samiuskiego wejscia. Mamy miec baner z #wykopiwolondyn, wiec latwo nas znalezc! Zapraszamy!

Euthymol

@CCTVm8 @mojsze @MojszeZimmerman @MattMan @arkadiuszl4g @Gensek @m_bielawski @niemamdupy @derincon @siwy92 @elmozgo @marcinsa12 @tptak @kwiatosz @wu_tang_LAN @kocham_jeze @majkkali @Kureks @Bionizy @gutgutter @kontra @D3nat @adekad @