Wpis z mikrobloga

#feels #gownowpis #oswiadczenie

W sumie to odczuwam niesmak z powodu ostatniej fali "heheszków" z braci Golec. Pamiętam ich jeszcze jako dzieciak - bardzo sympatyczni, kulturalni ludzie. Słuchaliśmy ich kaset jadąc z rodzicami starym fiatem na wakacje. Jako osoba nieco bardziej dorosła przekonałem się też do tego, że ich muzyka posiada swoją wartość artystyczną, ale nawet nie o ich muzykę chodzi. Bracia Golec to dobrzy ludzie i porządni artyści.

I teraz właśnie ci ludzie padli ofiarą , nie bójmy się nazywać rzeczy po imieniu - gimbusiarskiego, obrzydliwego i niezrozumiałego dla normalnego człowieka humoru, który jest czarny tylko z nazwy. Nie każdy tak jak wy siedzi 24/7 na kompie i nie każdy rozumie dlaczego jego osobiste zdjęcie widnieje w internecie z podpisem typu "kaci Serbów podczas wojny w 1993 roku". To po prostu jest "humor" niezrozumiały dla ludzi spoza internetowego grona.

Pisałem dla was pasty i krótkie anegdoty, zbierałem po pareset plusów, stworzyłem tag #swietyzabiusz i myślę że mogę o sobie powiedzieć, że w skromnym stopniu przyczyniłem się do kształtowania naszego specyfivznego poczucia humoru. I właśnie jako osoba aktywna na tym polu oświadczam, że nie tylko odcinam się od szydery z Braci Golec (na poczatku to było śmieszne, teraz poszło za daleko) ale i po prostu upominam was, żebyście się opamiętali, bo na prawdę po drugiej stronie monitora cierpią zdezorientowani ludzie. Pomyślcie trochę.
  • 59
@titus1 wiesz to czy jest kiepski czy nie to Twoje zdanie, o ile jest to tagowane to łatwo można sobie to filtrować, nie ważne czy to danielmagical, manga, czy Golcowie.
@Wergiliusz: polscy internauci to dno, i ściek intelektualny. Już się kilka razy zastanawiałem czy w jakimkolwiek innym kraju ludzie szkalują kogoś, kto ma pewne znaczenie.
Papież to u nas ogromna skala, ludzie którzy umierają z dnia na dzień, artyści czy inne osoby, wszyscy są jechani przez to #!$%@? polskie społeczeństwo. Nawet sami siebie nie szanują, w całej polsce jest popularny mem jako że polak to małpa.
Jak dobrze że #!$%@?łem z
@wysprzeglik: pokrzycza pokrzycza i po aferze. Astronauta tez jest banowany i co? Jakos nikt z tego powodu nie rozpacza, a moim zdaniem takie szkalowanie Golcow (ktorych tak naprawde lubie, glownie przez sentyment) dla samego szkalowania to pokazanie jak bardzo samemu jest sie #!$%@?. Jakby za te obrazki lecialy bany (powiedzmy na miesiac) to przyklasnalbym temu. Poziom moze by sie choc troche podniosl.
@Wergiliusz: na ich fejsie, pod losowymi postami byly komentarze ludzi ktorym ich muzyka bardzo sie podoba, przesylaja pozdrowienia i wyrazy szacunku. Teraz, te komentarze mieszaja sie z jakims smierdzacym gownem, ktore ludzie podpisuja swoim imieniem i nazwiskiem. Wyglada to paskudnie, swiadczy o tych ludziach, ze maja mocno nierowno pod kopula