Wpis z mikrobloga

Od dziś przy składaniu zamówienia na Ali zawsze będę wpisywał pełen adres w pierwszym polu (Address 1). Nie wiem co mnie podkusiło, żeby wpisać ulicę w pierwszym polu adresu, a numer w drugim. Chińczyk nie ogarnął i gdyby nie moja szybka reakcja to pewnie paczki bym nie zobaczył. Okazało się, że Chińczyk wpisał na paczce samą ulicę, bez numeru domu, przez co paczka, która dotarła dziś do mojego UP, jeszcze dziś poszła do zwrotu z powodu niepełnego adresu. Całe szczęście szybko pobiegłem na pocztę i wyjaśniłem sytuację, przez co zdążyli cofnąć paczkę, która już była w drodze do centralnego UP w moim mieście.
Mirki, nie popełniajcie mojego błędu i wpisujcie ulicę i numer budynku w pierwsze pole przy zamówieniu. Z Chińczykami nigdy nic nie wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#aliexpress
kuba_n - Od dziś przy składaniu zamówienia na Ali zawsze będę wpisywał pełen adres w ...

źródło: comment_hXM6qCBscnfcQF84BgZDI3gvvO6F4glk.jpg

Pobierz
  • 12
@kuba_n to #!$%@? pracowników poczty a nie kupony te sprawy bo jest wielu mirkow co podawali takie pokrecone dane a paczki i tak dolatywaly :) Kraj Kazachstan miasto "Poland Warszavva" ul.... I takie tam solenie ;)
@widmo82 jak Chińczyk wpisał wszystkie pola to ok, miało szansę dojść. W moim wypadku listonosz musiałby pukać do wszystkich domów przy mojej ulicy i pytać czy to kuba_n i czy czeka na paczkę z zagranicy :)
@9010

Wiem o co Ci chodzi. Ogolnie założenie jest jednak inne. Chcę żeby to doszło do Rosji żeby zobaczyć czy z Rosji przekierowane zostanie do Polszy ( ͡º ͜ʖ͡º)