Wpis z mikrobloga

Do fanatyków #pis, może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest, że w dwa lata staliśmy się krajem, którego zazdrości nam cały świat, gospodarczą potęgą, kraj w którym zlikwidowano biedę, a mieszkańcy południa Polski przestali jeść psy, kraj do którego zjeżdżają się turyści z całego świata i do którego inwestycje spływają szerokim strumieniem, ale dwa lata to za mało, aby rząd zmniejszył kolejki do lekarzy?

#neuropa #4konserwy #polityka #bekazpisu
  • 28
@Grandek: Czy jest jakis zgłoszony przypadek zjedzenia z głodu psa czy to wymysł trolli Szefernakera?

@Lord6Infamous W sumie były przypadki, że Wietnamce jedli psy w Polsce. Raczej byli głodni bo chyba na pełny brzuch by nie jedli. Wiec w sunie się zgadza ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Grandek: obserwując to co piszą na wykopie przyczyny takiego stanu rzeczy są trzy:
- przestali kraść
- nie mamy deficytu budżetowego
- obniżyli podatki (np. poprzez wypłatę 500+)

To są ewenementy na wykopie, ale takich ludzi zdarza mi się spotykać w realu. Do dzisiaj zastanawiam się jak z takimi ludźmi rozmawiać i od czego zacząć. Czy w ogóle jest sens czy lepiej machnąć ręką mi zatrwożyć się nad klęską edukacji w
@Grandek dla was?? Czyli dla kogo? Widac ze jestes platnym trollem to ci napisalem posta ktory jest woda na twoj mlym. Bawi mnie to.
Rozumiem ze za PO albo SLD sluzba zdrowia byla lepsza? Ile masz lat pryszczaty gimbusie? Bo ja pamietam jak bylo. Bylo tak samo #!$%@? tak teraz. Bo nikt nie odwazy sie na mocne reformy. A teraz gin trollu